Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Про нас

          Державне підприємство “Науково-дослідний інститут будівельного виробництва” (ДП “НДІБВ”) Мінрегіону України утворено 1947 року. Це головний багатопрофільний науковий центр України, що комплексно вирішує широкий спектр науково-технічних проблем будівельної галузі.

         За роки існування інституту в ньому створено кілька наукових шкіл, зроблено сотні винаходів за напрямками його наукової діяльності. ДП “НДІБВ” має великий позитивний досвід роботи з українськими та зарубіжними партнерами. Науковий потенціал інституту це – 7 докторів та 32 кандидати наук.

          З ряду науково-технічних проблем та питань будівельної галузі ДП “НДІБВ” визначений головною або ж базовою організацією. В інституті діють акредитовані органи з сертифікації будівельної продукції, засобів механізації та систем якості, методичні та консультативні пункти (центри) допомоги виробничникам в сфері менеджменту, маркетингу та технічного нагляду за станом промислових будівель і споруд.

        Інститутом проводиться значна редакційно-видавнича робота з популяризації наукових досягнень та передового досвіду в будівельній галузі: видаються міжвідомчий науково-технічний збірник “Будівельне виробництво” та, спільно з Академією будівництва України, науково-технічний журнал “Нові технології в будівництві”. В обох виданнях, що зареєстровані у Вищій атестаційній комісії України, друкуються статті як українських, так і зарубіжних учених і фахівців.

       Форми можливої співпраці найрізноманітніші –  обстеження та паспортизація об’єктів, проектно-вишукувальні роботи та конструкторські розробки, продаж ліцензій на технічні вирішення та технології, виготовлення устаткування та будь-яких металевих конструкцій будівельного та комунального призначення, провадження будівельно-монтажних робіт та здача готових об’єктів “під ключ”.

       В інституті є виставкові зали, де демонструються фрагменти та зразки найактуальніших результатів його розробок.

    ДП “НДІБВ” здійснює через власну аспірантуру підготовку наукових кадрів вищої кваліфікації за спеціальністю 23.08 – Технологія та організація промислового та цивільного будівництва.

ДП “НДІБВ” – це Ваш досвідчений та надійний партнер!

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"