Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Григоровський Петро Євгенійович, к.т.н., с.н.с., перший заступник директора (сторінка 2)

    За роки роботи у Науково-дослідному інституті будівельного виробництва завдяки співпраці з провідними будівельними організаціями України, у числі яких були трест «Монолітспецбуд», Акцвіонерна холдингова компанія «Київміськбуд»,
КП «Житлоінвестбуд-УКБ», КП «Спецжитлофонд» та інші, його наукові розробки впроваджені на багатьох промислових та цивільних будівельних об’єктах України: Лисичанського нафтопереробного заводу, Одеського припортового заводу, Ільїчівського морського порту; виробничих об’єднань «Азот» у містах: Рівне, Черкаси, Сєверодонецьк;  Національного спортивного комплексу «Олімпійський» у Києві, на об’єктах монолітного и великопанельного домобудівництва у містах: Київ, Одеса, Донецьк, Луганськ тощо.

    Перелік його наукових праць налічує 58 публікацій, у тому числі: одна монографія, 12 нормативних документів,  статті у фахових виданнях в Україні та за її межами та 4 авторських свідоцтва на винаходи.

    За свою плідну працю П. Є. Григоровський відзначений багатьма нагородами. Серед них – Почесна грамота Кабінету Міністрів України, Почесні грамоти Мінрегіону України, Подяка Холдингової компанії «Київміськбуд» тощо.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"