Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Експертиза технічних умов на виробництво будівельних матеріалів з метою їх погодження у Мінрегіоні України

    Технічні умови на будівельну продукцію, розроблені у відповідності до ДСТУ 1.3:2004, та нормативні документи державного рівня – ДСТУ, ДСТУ-Н, ДБН – перед погодженням з Мінрегіон України та державною реєстрацією, згідно чинного законодавства України, проходять обов’язкову державну експертизу – технічну перевірку на відповідність нормативних документів та технічних умов вимогам чинного законодавства, чинних в Україні нормативних документів та стандартів.

    Фахівці ДП “НДІБВ” мають колосальний досвід проведення державних експертиз на протязі понад 20 років. За вказаний час було проведено державну експертизу понад 50 нормативних документів державного рівня та технічних умов (ТУ).

    Роботи з технічної перевірки (державної експертизи) ТУ або нормативних документів державного рівня виконуються за розцінками згідно чинних державних стандартів на протязі до 1-1,5 місяця (в залежності від об’єму документа на експертизі) та складаються с з таких етапів:

  • отримання від замовника вихідних даних – першої або другої редакції ТУ (або ДСТУ, ДСТУ-Н, ДБН) та пояснювальної записки;
  • аналіз отриманого документа та його перевірка з формуванням звідної таблиці зауважень і пропозицій до розробника документа;
  • передача зауважень замовнику-розробнику документа, отримання відповіді на них та виправленої, згідно зауважень редакції документа;
  • розгляд експертами наданих документів і складання висновку про технічну перевірку документа (позитивного чи негативного) з метою його передачі одному з профільних технічних комітетів при Мінругіон України.

За останні роки фахівцями ДП “НДІБВ” була проведена експериза таких нормативних документів:

2012 р.

Висновок на проект ДСТУ Б В.2.7-82:201.. “Будівельні матеріали. В‘яжучі гіпсові. Технічні умови”

2013 р.

Висновок на проект ДСТУ Б В.2.7-83:201Х “Матеріали рулонні покрівельні та гідроізоляційні. Методи випробувань”, розробленого на заміну ДСТУ Б В.2.7-83-99 (ГОСТ 2678-94).

Висновок на проект ДСТУ-Н Б В.2.7-ХХХ:201 “Настанова щодо визначення складу важкого бетону”.

2014 р

Висновок на проект ТУ У В.2.6 – 05523398-002:2014 «Футеровані  залізобетонні елементи колодязів для каналізаційних та водопровідних мереж»

2015 р

Експертний висновок на проект ДСТУ Б EN 1744-1:201Х “Методи випробувань за визначенням хімічних характеристик заповнювачів. Частина 1. Хімічний аналіз”.

Експертний висновок на проект ДСТУ Б EN 1097-2:201Х “Методи випробувань за визначенням механічних і фізичних характеристик заповнювачів. Частина 2. Методи визначення опору подрібненню”.

Експертний висновок на проект ДСТУ Б EN 932-5:201Х “Методи випробувань за визначенням загальних характеристик заповнювачів. Частина 5. Типове устаткування і калібрування”.

Експертний висновок на проект ДСТУ Б EN 1097-1:201Х “Методи випробувань за визначенням механічних і фізичних характеристик заповнювачів. Частина 1. Визначення стійкості до стиранності (мікро-Деваль)”.

Експертний висновок на проект ДСТУ Б EN 1367-1:201Х “Методи випробувань за визначенням термічних характеристик і атмосферостійкості заповнювачів. Частина 1. Визначення стійкості до поперемінного заморожування і відтавання”.

            Обгрунтований висновок щодо прийняття рішення щодо проекту
ДСТУ Б В.2.7-ХХХ:201Х “Арматура неметалева композитна базальтова періодичного профілю. Загальні технічні умови”

     Якщо у Вас виникла необхідність проведення державної експертизи, розробленого Вами документа, нам буде приємно співпрацювати з Вами!

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;

(099) 1376337.

E-mail: ndibv_kontakt@ukr.net

Або скористайтесь даною контактною формою:

Наші послуги

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"