Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Баглай Юрій Анатолійович, старший науковий співробітник відділу енергозбереження та термомодернізації у будівництві

    Фахівець за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» (2007), технічний директор Асоціації підприємств «ГЕРМА» НДІБВ (2005), старший науковий співробітник відділу енергозбереження та термомодернізації у будівництві (2006).

    Народився у 1975 році у м. Києві. У 2007 році закінчив Київський державний технічний університет будівництва та архітектури за фахом «інженер-будівельник».

    З 1996 року працює в Науково-дослідному інституті будівельного виробництва (з 2001 року – на постійній основі). У 2004 році закінчив аспірантуру при НДІБВ за фахом «Технологія будівельного виробництва».

    Пройшов трудовий шлях від покрівельника-ізолювальника до старшого наукового співробітника. Має значний досвід в сфері розробки нормативної, проектно-технологічної та технічної документації для будівництва, ремонту і реконструкції будівель і споруд виробничого та невиробничого призначення, проведення паспортизації та спеціальних обстежень герметизації стиків, покрівель, гідроізоляції, теплоізоляції та опорядження будинків і споруд на території України, випробувань продукції будівельного комплексу (матеріалів та конструкцій).

    Лауреат премії імені М.С.Буднікова (2007).

    Має понад 30 опублікованих наукових праць, нормативних,  нормативно-технологічних документів

 Основні послуги

         Виконання науково-дослідних робіт в області технологій нових будівельних матеріалів; проведення спеціальних обстежень герметизації стиків, покрівель, гідроізоляції, теплоізоляції та опорядження будинків і споруд, розробка рекомендацій з використанням нових герметизаційних, теплоізоляційних, антикорозійних та опоряджувальних матеріалів; складання наукових статей, науково-методична допомога у патентуванні корисних моделей та винаходів.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"