Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Виконавче (контрольне) знімання складних (відповідальних) споруд, інженерних мереж та благоустрою

 1. Сутність (або ціль) послуги

Виконавче знімання елементів, конструкцій будівель (споруд), інженерних мереж та благоустрою – називається комплекс геодезичних робіт зі знімання планового та висотного положення геометричних параметрів елементів, конструкцій, частин та в цілому будівлі (споруди), та являється обов‘язковою складової частиною виробничого контролю якості виконання будівельно-монтажних робіт.

 1. Для кого та у яких випадках вона потрібна.

Виконується будівельно-монтажною організацією (генпідрядником, підрядником, субпідрядником) у процесі зведення будівель або прокладання інженерних мереж.

Замовником будівництва виконуються контрольні виміри геометричних параметрів будівель, 30% від загального обсягу, для виконання яких залучаються сторонні організації, що мають право на виконання вказаного виду діяльності.

Допускається виконання даного виду робіт на вимогу проектних організацій.

При консервації та поновлені будівництва обов‘язковим являється виконання виконавчого знімання збудованих елементів будівель (споруд).

 1. Якими нормативними документами регламентується.

ДБН В.1.3-2:2010 “Геодезичні роботи у будівництві”

ДБН А.2.1-1:2014 «Інженерні вишукування для будівництва»

 1. Етапи (якщо є) і строки цих етапів.

Виконавче геодезичне знімання планового та висотного положення конструкцій і частин будівель (споруд) виконується після закінчення монтажу (встановлення, укладання) та остаточного закріплення, а також для визначення фактичного положення інженерних мереж.  Початок наступного етапу будівельно-монтажних робіт до закінчення виконавчого знімання та складання виконавчих схем (креслень) забороняється.

 1. Необхідне устаткування.

Виконавче знімання елементів, конструкцій будівель (споруд), інженерних мереж та благоустрою виконують за допомогою спеціальних геодезичних приладів – нівелірів, тахометрів або теодолітів.

 1. Перелік виконаних робіт підрозділу за даною послугою.
  • Виконавче знімання елементів несучих конструкцій в процесі будівництва шести 34-поверхових будинків, що зводяться на житловому масиві Троєщина в м. Києві.
  • Виконавче знімання елементів, конструкцій будівель (споруд), інженерних мереж та благоустрою при виконанні будівельно-монтажних робіт під час реконструкції НСК «Олімпійський» в м. Києві.
  • Виконавче знімання елементів, конструкцій стійок металевих ферм стрічкового конвеєру № 8 Черкаської ТЕЦ.
  • Виконавче знімання елементів підкранових колій Іллічівського морського торговельного порту.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;
(099) 1376337.

Або скористайтесь даною контактною формою:

 

Наші об`єкти

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"