Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

35-поверховий житловий комплекс за адресою просп. Перемоги, 5-б (м. Київ)

1 Назва роботи – «Просторовий перевірочний розрахунок каркасу 35-поверхового  житлового комплексу  по просп. Перемоги, 5-б в м. Києві як споруди класу СС-3» в рамках  науково-технічного супроводу  будівництва об’єкту  «Будівництво та експлуатація офісно-житлового комплексу з блоком соціально-громадського призначення та паркінгом по просп. Перемоги, 5-б у Шевченківському районі м. Києва».

 1. Дати початку та завершення липень – серпень 2015р.
 1. Замовник – ТОВ «Расмус».
 1. Основні етапи:
 • Аналіз проектної і інженерно-вишукувальної геологічної  документації  для площадки забудови по  матеріалах замовника.
 • Аналіз конструктивної схеми будинку і уточнення несучих елементів просторової схеми будинку.
 • Збір основних розрахункових навантажень.
 • Затвердження з замовником і конструктором завдання на розрахунок споруди класу СС-3.
 • Підготовка розрахункової схеми та комп’ютерної моделі із застосуванням підсистем, ПК «КОМПОНОВКА», ПК «ЛИРА» програмного комплексу «МОНОМАХ».
 • Проведення варіантних деформаційних просторових розрахунків системи «основа-фундамент-споруда»  в ПК «МОНОМАХ»  і «ЛІРА»  на вітрові та сейсмічні навантаження по ДБН В.1.1-12:2014 як споруди класу СС-3.
 • Проведення деформаційного просторового розрахунку  будинку як системи «основа-фундамент-споруда»  в ПК«ЛІРА»  на граничні вітрові, сейсмічні та аварійні (прогресуюче обвалення) навантаження по ДБН В.2.2-24:2014 як споруди класу СС-3.
 • Аналіз результатів розрахунків. Висновки і рекомендації.
 1. Результати – Виконано просторовий перевірочний розрахунок каркасу багатоповерхового будинку (секція 3) комплексу житлового та громадського призначення, як споруди класу СС-3 в рамках науково-технічного супроводу на етапі проектування за адресою: вул. Велика Васильківська, 137,139 в Печерському районі м. Києва. Складено порівняльну таблицю між основним розрахунком та перевірочним, надано відповідні висновки та рекомендації.

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"