Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Грубська Лариса Михайлівна, провідний науковий співробітник сектору спеціальних споруд

    Грубська Лариса Михайлівна народилася 6 грудня 1940 р. в  м. Ленінграді. У 1962 р. закінчила Київський інженерно-будівельний інститут за фахом інженер-будівельник. З 1962 – 1964 рр. працювала на посаді інженера в інституті «Укргіпросахар». З 1964 – 1970 рр. працювала на посаді ст.інженера в інституті «Укрводоканалпроект». З 1970 р по теперішній час працює у Науково-дослідному інституті будівельного виробництва: з 1970 р. по 2003 р. на посаді ст.наукового співробітника, з 2003 р. по 2013 р.– на посаді завідувача сектором, з 2013 р. – провідний науковий співробітник сектору спеціальних споруд.

    Л.М.Грубська займалась розробкою нового методу підземного будівництва «стіна в грунті»: розрахунками стійкості і міцності конструкцій,  розробляла технологію будівництва, нормативну базу (РСН), типові технологічні карти на основні процеси нової технології.

    Приймала участь у розробці проектів споруд, побудованих методом «стіна в грунті»  у  м. Кривому Розі,  Комсомольську на Дніпрі, Омську, Жданові  тощо.

    У 1998-2000 рр. була провідним виконавцем проекту з підсилення фундаментів Одеського академічного театру опери і балету.

    Під керівництвом Л.М.Грубської зараз виконані роботи по аналізу проектних рішень будівництва «стіни в грунті»  для станцій «Васильківська» і «Голосіївська» метрополітену в м. Києві, розроблений робочий проект огороджуючих конструкцій  при будівництві підземної частини житлового комплексу по вул. Теремківській в м. Києві, виконана робота по вибору оптимального варіанту будівництва підземної частини культурно-музейного і отельного комплексу колишнього будинку композитора А.А.Спендіарова у м. Ялта, виконаний проект залізобетонної стіни по периметру підземної частини  музею «Мистецький арсенал» у м. Києві.

Послуги фахівця

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"