Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Розробка альтернативних засобів захисту від падіння працівників і предметів при зведенні каркасно-монолітних будівель

Згідно  ДБН А.3.2-2-2009 «Система стандартів безпеки праці. Промислова  безпека у  будівництві. Основні положення» при будівництві каркасно-монолітних будинків  починаючи з 8-го поверху робочі горизонти повинні бути  огороджені захисними  системами  принципово визначених типів, в тому числі суцільними огорожами.

Інститутом розроблений державний стандарт  «Настанова щодо влаштування суцільних захисних огороджень при зведенні каркасно-монолітних будівель», в якому конкретизовано вимоги до проектування, виготовлення, монтажу/демонтажу та експлуатації  цього типу захисних огороджувальних систем.

В той же час, у випадку складних архітектурних форм будівлі відповідно до п.13.4.8  ДБН А.3.2-2-2009, як виняток,  допускається застосування інших методів захисту від падіння працівників і предметів (захисні уловлювальні сітки, козирки тощо).

ДП «НДІБВ» як розробник зазначених документів має значний досвід  робіт з аналізу архітектурно-планувальних рішень будівель щодо можливості застосування положень п.13.4.8 і відповідно  захисних огороджувальних систем альтернативних типів.

Інститут розробляє, виготовляє і впроваджує  захисні системи на базі захисних  уловлюючих  сіток для будівель різних конструкцій і ступенів складності; розробляє технологічні карти улаштування захисних систем, консультує будівельні організації з  зазначених питань.

У випадку якщо технологічні карти та конструкції систем  на базі захисних уловлюючих  сіток  були розроблені будівельною організацією самостійно або за допомогою сторонньої організації Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» може провести їх експертизу та допомогти у їх випробуванні та  впровадженні.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати до сектору по роботі із замовниками за телефонами:

(067) 2170045;
(099) 1376337.

Або скористайтесь даною контактною формою:

Наші послуги

Наші об`єкти

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"