Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

ЖК “Квартет”, м. Київ

1 Назва роботи –  Аналіз архітектурно-планувальних рішень житлового комплексу з вбудовано-прибудованими не житловими приміщеннями, адміністративно-офісним будинком, підземним паркінгом по вул. Урицького, 16а в Солом’янському районі м. Києва  щодо можливості застосування захисних огороджувальних систем з використанням захисних уловлюючих  сіток.

  1. Дати початку та завершення листопад – грудень 2014 р.

3.Замовник  – ТОВ «Столичні будтехнології»

Об’єкт дослідження   — монолітно-каркасна будівля 1-ої черги житлового  комплексу з  вбудовано-прибудованими не житловими приміщеннями по вул. Урицького, 16А.  Технологічна карта на улаштування захисної огороджувальної системи з використанням захисних уловлюючих сіток.

Мета роботи       —  визначення можливості застосування захисних огороджувальних систем з використанням захисних уловлюючих  сіток, відповідно до технологічної карти.

Методи дослідження —  аналітичний, експериментальний

Результати НДР         —  до даного об’єкту будівництва можуть бути застосовані положення п.13.4.8  ДБН А.3.2-2-2009,  які допускають для захисту  від падіння з висоти працівників і предметів  використання захисних уловлюючих сіток.

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"