Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Бабічева Параскева Ярославівна, науковий співробітник відділу енергозбереження та термомодернізації в будівництві

         Фахівець за спеціальностями «Математика» (1970) та «Автоматизовані системи керування» (1974), науковий співробітник відділу енергозбереження та термомодернізації у будівництві (2004).

         Народилась у 1943 році у с. Олеша Тлумацького району Івано-Франківської області. У 1970 році закінчила Івано-Франківський державний педагогічний інститут, у 1974 році – Київський інженерно-будівельний інститут за фахом «інженер-будівельник».

         З 2004 року працює в Науково-дослідному інституті будівельного виробництва.

         Як фахівець Бабічева П.Я. пройшла багатогранний трудовий шлях від робочого у деревообробній промисловості та інженера-програміста до наукового співробітника. Має значний досвід в сфері розробки нормативної, проектної, проектно-технологічної та технічної документації для будівництва, ремонту і реконструкції будівель і споруд виробничого та невиробничого призначення, проведення науково-дослідних робіт та різноманітних наукових розробок, випробувань продукції будівельного комплексу (матеріалів, виробів та конструкцій).

         Сфера наукових інтересів – автоматизація та оптимізація процесів проведення науково-дослідних робіт у галузі будівельного виробництва.

         Має понад 10 опублікованих нормативних, нормативно-технологічних документів

 Основні послуги:

         Виконання науково-дослідних робіт у сфері технологій нових будівельних матеріалів; проведення спеціальних обстежень герметизації стиків, покрівель, гідроізоляції, теплоізоляції та опорядження будинків і споруд, розробка рекомендацій з використанням нових герметизаційних, теплоізоляційних, антикорозійних та опоряджувальних матеріалів; складання наукових статей, науково-методична допомога у патентуванні корисних моделей та винаходів.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"