Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Гутніченко Тетяна Петрівна, заступник завідувача лабораторії дослідження теплоізоляційних, герметизаційних та опоряджувальних технологій та матеріалів

         Фахівець за спеціальністю «Технологія виробництва в’яжучих» (1972), заступник завідувача лабораторії НДІБВ (1994).

         Народилась у 1948 році у с. Мила Києво-Святошинського району Київської області. У 1972 році закінчила хіміко-технологічний факультет Київського політехнічного інституту за фахом «хімік-технолог».

         З 1978 року працює в Науково-дослідному інституті будівельного виробництва.

         Як фахівець Гутніченко Т.П. пройшла складний трудовий шлях від інженера-технолога у Інституті електрозварювання ім.Є.О.Патона до заступник завідувача лабораторії. Має значний досвід в сфері розробки нормативної, проектної, проектно-технологічної та технічної документації для будівництва, ремонту і реконструкції будівель і споруд виробничого та невиробничого призначення, а також для виробництва будівельних матеріалів, проведення науково-дослідних робіт та різноманітних наукових розробок, випробувань продукції будівельного комплексу (матеріалів, виробів та конструкцій).

    Лауреат премії Академії будівництва України імені академіка М.С.Буднікова (2000) та Державної премії України у сфері науки (1998).

         Сфера наукових інтересів – випробування, розроблення технологій виготовлення та застосування у будівництві нових ефективних будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та систем; методологічне забезпечення процесів випробування.

         Має понад 50 опублікованих наукових праць, нормативних, нормативно-технологічних документів.

 Основні послуги:

         Виконання науково-дослідних робіт в області технологій нових будівельних матеріалів; проведення спеціальних обстежень герметизації стиків, покрівель, гідроізоляції, теплоізоляції та опорядження будинків і споруд, розробка рекомендацій з використанням нових герметизаційних, теплоізоляційних, антикорозійних та опоряджувальних матеріалів; складання наукових статей, науково-методична допомога у патентуванні корисних моделей та винаходів.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"