Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Скрипник Андрій Леонідович, к.е.н., доц., в.о. директора

     Кандидат економічних наук (2004), доцент (2008), член-кореспондент Академії будівництва України (2013).

    Народився у 1978 році у м. Суми. У 2000 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «менеджмент організацій» (диплом з відзнакою). Неодноразовий учасник та призер Всеукраїнських та вузівських наукових конференцій та олімпіад.

    З 2000 року працював в Київському національному університеті будівництва і архітектури на посадах асистента, доцента, вченого секретаря кафедри.

    Паралельно з науковою та викладацькою діяльністю працював у реальному секторі економіки. Пройшов шлях від комерційного агента ТОВ до завідувача аналітичного відділу ДП ІЦ “Сушка” ІТТФ НАН України. Має значний досвід в сфері проведення маркетингових досліджень, створення відділів маркетингу та продажу, аудиту маркетингової та збутової діяльності підприємств та організацій, розробки маркетингової товарної, цінової та комунікативної політик.

     З 2015 року працював у ДП “НДІБВ” провідним науковий співробітник сектору економічних методів управління будівництвом . У 2017 році призначений в.о. директора ДП “НДІБВ”.

    Нагороджений великою срібною медаллю Академії будівництва України за найкращий цикл праць в галузі будівництва за 2014 рік, подякою МОН України (2015), почесною грамотою Солом’янської у м. Києві державної адміністрації (2016).

    Сфера наукових інтересів – антициклічне управління будівельним підприємством, маркетинг та збут товарів будівельного призначення та нерухомості, кадрове забезпечення будівельних підприємств.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"