Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Виконання контролю щільності зворотної засипки траншеї в процесі улаштування дощової каналізації при забудові торгівельного центру на Броварському проспекті в м. Києві

1 Назва роботи – «Виконання  контролю щільності зворотної засипки траншеї в процесі улаштування дощової каналізації при  забудові торгівельного центру на Броварському проспекті в м. Києві»

  1. Дати початку та завершення жовтень 2013 – липень 2013р.
  1. Замовник – ТОВ «ДАХМОНТАЖРЕМБУД»
  1. Основні етапи:

–  Ознайомлення з наявною технічною документацією.

–  Виконання польових досліджень  пошарової ґрунтової засипки (відбір   проб,тарування пенетрометра, визначення щільності експрес методом  в 126 місцях).

–  Лабораторні дослідження  на основі  відібраних проб у кількості 30 шт.

–  Камеральна обробка матеріалів польових та лабораторних досліджень.

–  Складання звіту  з відповідними  висновками та рекомендаціями.

Для можливості застосування експрес-методу в польових умовах використовувався спеціальний прилад-пенітрометр, що ґрунтується на основі таких складових: динамометру, індикатора годинникового типу та штанги з відповідною конічною насадкою.

5. В результаті аналізу результатів досліджень складаний відповідний звіт. Дослідження  виконувались з застосуванням польових та лабораторних методів, що полягали у відборі проб для лабораторної обробки, пошарової перевірки щільності ґрунтової засипки експрес-методами. В разі підтвердження передбачуваної проектом та відповідними вимогами Держстандартів щільності ґрунтової засипки підписувались установленого зразка тристоронні акти, що давали право на відкриття фронту на здійснювання наступного технологічного процесу.

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"