Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Автодорога в с. Н. Петрівці Вишгородського району Київської області

1 Назва роботи – « Контроль ущільнення ґрунтового полотна при будівництві автодороги в с. Н. Петрівці Вишгородського району Київської області»

  1. Дати початку та завершення квітень 2011 – липень 2011р.
  1. Замовник – ТОВ «ТЕНТ»
  1. Основні етапи:

–  Ознайомлення з наявною технічною документацією.

–  Виконання польових досліджень  пошарової ґрунтової засипки (відбір   проб,тарування пенетрометра, визначення щільності експрес методом ).

–  Лабораторні дослідження  на основі  відібраних проб.

–  Камеральна обробка матеріалів польових та лабораторних досліджень.

–  Складання звіту  з відповідними  висновками та рекомендаціями.

      Для можливості застосування експрес-методу в польових умовах використовувався спеціальний прилад-пенітрометр, що ґрунтується на основі таких складових: динамометру, індикатора годинникового типу та штанги з відповідною конічною насадкою.

5. В результаті аналізу результатів досліджень складаний відповідний звіт. Дослідження  виконувались з застосуванням польових та лабораторних методів, що полягали у відборі проб для лабораторної обробки, пошарової перевірки щільності ґрунтової засипки експрес-методами. В разі підтвердження передбачуваної проектом та відповідними вимогами Держстандартів щільності ґрунтової засипки підписувались установленого зразка тристоронні акти, що давали право на відкриття фронту на здійснювання наступного технологічного процесу.

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"