Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Садовський Володимир Іванович, провідний науковий співробітник сектору економічних методів управління будівництвом, к.т.н.

Розроблення автоматизованих робочих місць (АРМів) на базі персональних комп’ютерів для інформаційної підтримки роботи керівників та інженерних служб будівельних організацій та замовників.

Розробка проектно-технологічної документації для будівництва – проектів виконання робіт, технологічних карт (в т.ч. типових), карт трудових процесів тощо та надання науково-технічної допомоги при її використанні.

Науково-методична і технічна допомога в освоєнні та експлуатації комп’ютерної інформаційної технології управління будівництвом, виконання разом з фахівцями замовника роботи з формування графіків та використання їх в управлінні будівельним проектом.

Ведення реєстру аварійнонебезпечних будівель та споруд виробничого призначення, а також надання аналітичних зведень щодо його стану та змісту відповідним органам державної влади і державного нагляду з метою вжиття ними належних заходів за їх компетенцією.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"