Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Перелік робіт сектора економічних методів управління будівництвом

  1. Розробка проекту ДСТУ –Н «Визначення та використання класу наслідків (відповідальності) об’єктів будівництва
  2. Настанова щодо порядку визначення усереднених показників виробітку працівників підприємств будівельної галузі
  3. Розроблення проекту ДСТУ-Н «Настанова щодо визначення термінів будівництва об’єктів житлового, громадського та комунального призначення»
  4. Розроблення проекту ДСТУ-Н Настанова з організації проведення експертизи проектної документації при будівництві
  5. Дослідження особливостей індексації ціни контракту FIDIK «На будівельні роботи для проекту розвитку Державного міжнародного аеропорту Бориспіль» та визначення можливості коригування частки ціни контракту з урахуванням чинних індексів цін на території України
  6. «Підготовка та перевидання зі змінами ДСТУ – Н Б А.1.1-91:2008 «Вимоги до побудови, викладання, оформлення та видання будівельних норм» та ДСТУ –Н Б А. 1.1-92:2008 «Вимоги до оформлення документів при розробленні будівельних норм»
  7. Розробка проекту ДСТУ –Н «Настанова щодо складання (підготовки) договорів підряду на виконання проектно-вишукувальних та будівельних робіт»
  8. Исследование особенностей строительного рынка Украины относительно использования опалубки
  9. Дослідження величини коригування частки ціни контракту FIDIK з урахуванням чинних індексів цін на території України «На будівельні роботи для проекту розвитку Державного міжнародного аеропорту Бориспіль» згідно з методичними підходами щодо коригування частки ціни контракту в частинs вартості робочої сили за уточненими вихідними даними замовника

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"