Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Протипожежна завіса для глядацьких закладів

У ДП “НДІБВ” розроблено ТУУ В.2.6-28.1-02498197-002:2007 “Завіса протипожежна”, якими передбачено виготовлення завіси підйомно-опускного та розсувного типів (протипожежні ворота). Ефективна полегшена протипожежна завіса за результатами експертизи, проведеної в Українському НДІ пожежної безпеки, визнана такою, що повністю відповідає вимогам чинних в Україні нормативних документів. Модель протипожежної завіси пройшла вогневі випробування згідно ДСТУ Б В.1.1-4-98 в сертифікованому випробувальному центрі МНС України, межа вогнестійкості складає не менше 90 хв. (при нормі 60 хв.).

Характеристики протипожежної завіси:

 –  межа вогнестійкості 90 хв.;

  – газодимонепроникність;

 –  здатність зберігати протипожежну ефективність в процесі пожежі під дією засобів пожежогасіння;

 –  відносно невеликі маса (до 55 кг/м2), вартість та трудомісткість улаштування.

Інститут має ліцензії, видані Мінрегіонбудом та Державним департаментом пожежної безпеки України, на проектування та виконання робіт із влаштування протипожежної завіси на об’єктах замовника. В комплект поставки входять: • завіса – 1 шт • привод у комплекті – 1 шт • блокуправління-1 шт • паспорт на конкретну модель завіси -1 шт.

У 2006 р. завісу підйомно-опускного типу встановлено в Одеському театрі опери та балету, а в 2008 р. завісу розсувного типу встановлено в Житомирському музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"