Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Технологія виготовлення неавтоклавних виробів з ніздрюватого бетону на заводах ЗБВ з використанням високомеханізованої технологічної лінії з виробництва пінобетонних блоків продуктивністю 40-50 тис. м3/рік

Індустріальне виробництво пінобетонних виробів на стаціонарних високомеханізованих лініях має підняти якість пінобетону на більш високий рівень, який відповідає сучасному рівню виробництва газобетонних виробів автоклавного твердіння в Україні.
Це дозволить суттєво збільшити обсяги використання пінобетону у будівництві при значно менших капітальних витратах у порівнянні з газобетоном автоклавного твердіння.

Розроблено склад і технологію приготування пінобетонів з використанням вітчизняних ефективних широкодоступних матеріалів. Складено технічну документацію, виготовляється обладнання для приготування пінобетону – піногенератор та пінобетонозмішувач, які надаються замовникам за помірну ціну. Також пропонуються касетні форми для виготовлення стінових блоків з пінобетону, які мають об’єм від 0,5 до 1,0 м3 виробів (розміри піноблоків: 10×30×60 см, 20×30×60 см тощо). Завдяки своїм конструктивним особливостям касетні форми забезпечують точність розмірів блоків до ±2 мм, що дозволяє укладати їх на клею.

Технологія і обладнання супроводжуються при впровадженні.
Переваги розробленого обладнання – надійність в експлуатації, простота в обслуговуванні.
Використання огороджувальних конструкцій з неавтоклавного ніздрюватого бетону в житлових будинках котеджного типу забезпечує зниження витрат на опалення на 40-45%.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"