Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Розробка регламентів контролю якості будівельних робіт

З метою надання методичної допомоги в організації системи контролю якості будівництва, фахівці ДП “НДІБВ” розробляють регламенти контролю виконання усіх видів будівельних робіт (земляних робіт, улаштування фундаментів, кам’яних конструкцій, бетонних, залізобетонних і сталевих конструкцій, підлог, покрівель, конструкцій фасадної теплоізоляції тощо).

Регламенти містять правила і порядок проведення контролю на усіх етапах будівництва (вхідного, операційного, приймального та інспекційного).

Регламенти можуть становити інтерес для персоналу будівельних організацій, співробітників органів державного архітектурно – будівельного контролю, фахівців організацій, що здійснюють  контроль за будівництвом об’єкта, в тому числі технічний та авторський нагляд, а також інвесторів і страхових компаній.

 Ілюстровані схеми операційного контролю та довідкова інформація (перелік і витяги з нормативних документів) забезпечать оперативність визначення контрольованих параметрів, операцій контролю, строків та учасників його проведення при виконанні видів будівельних робіт, що підлягають контролю.

Представлені склад та форми виконавчої документації за результатами виконання конкретних будівельних робіт сприятимуть формуванню доказової бази щодо підтвердження їх відповідності   встановленим вимогам.

ПЕРЕЛІК РЕГЛАМЕНТІВ, ЩО РОЗРОБЛЕНІ ТА РОЗРОБЛЯЮТЬСЯ  У ДП “НДІБВ

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;

(099) 1376337.

E-mail: ndibv_kontakt@ukr.net

Або скористайтесь даною контактною формою:

Наші послуги

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"