Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Маркетинговий аудит підприємства

         Маркетинговий аудит – це комплексне дослідження системи маркетингу та збуту підприємства із виявленням напрямів та шляхів її подальшого вдосконалення.

         Маркетинговий аудит має проводитись на регулярній основі; при цьому він є життєво необхідним у випадку кризи в організації. Проводить маркетинговий аудит як правило зовнішній фахівець або ж новий маркетолог із незаангажованим свіжим поглядом на діяльність фірми.

         Загалом маркетинговий аудит включає такі етапи:

  1. Аналіз системи пошуку та виконання замовлень у фірмі. Визначення ступеню впливу маркетингово-збутових підрозділів (фахівців) на ухвалення ключових рішень у фірмі.
  2. Аналіз асортименту товарів (послуг) фірми з точки зору прибутковості, частки на відповідному ринку, відповідності профілю та виробничим можливостям фірми, запитам основної цільової аудиторії фірми, наявності конкурентних переваг та перспектив зміни попиту.
  3. Аналіз цінової політики фірми
  4. Аналіз основних конкурентів, їх переваг, маркетингової та збутової політики.
  5. Аналіз поведінки цільових споживачів: умов та способів використання товару (послуги), критеріїв її вибору, інтенсивності та стабільності попиту, ступеня лояльності до нашої та конкуруючих фірм (окремих товарів).
  6. Визначення ключових проблем фірми в сфері маркетингу та збуту, а також напрямів і шляхів їх вирішення.

         При проведенні маркетингового аудиту зазвичай використовується аналіз історії розвитку фірми, бази діючих та завершених договорів, опитування керівників, працівників, постачальників та клієнтів.

         Для уникнення можливих непорозумінь, із замовником маркетингового аудиту укладається додаткова угода про нерозголошення комерційної таємниці.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;
(099) 1376337.

Або скористайтесь даною контактною формою:

         Будемо раді з Вами співробітничати!

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"