Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

ПрАТ ПК “Поділля”

            Підрозділ нашої компанії, Крижопольский цукровий завод був створений ще у 1986 році. Відповідно переважна більшість складних споруд заводу вже біля 30 років знаходиться в активній експлуатації. Це призвело до виникнення багатьох пошкоджень, оцінити небезпечність яких та визначити методи їх усунення можуть тільки фахівці.

            В Україні наразі є декілька науково-дослідних інститутів, здатних успішно вирішити такі задачі, однак саме ДП «НДІБВ» запропонував найкращу ціну та строки обстеження.

            В результаті роботи фахівці сектору спецспоруд під керівництвом Басанського В. були не тільки визначені пошкодження силосів для безтарного збереження цукру-піску, елеваторної башти,  надсилосної галереї, але і визначені причини їх виникнення, проведені розрахунки несучої здатності конструкцій, розроблені комплекс заходів по відновленню конструкцій і забезпеченню подальшої надійної  експлуатації споруди. Якість та швидкість роботи співробітників ДП «НДІБВ» нас приємно вразипла, тому у разі необхідності, будемо звертатися до них і надалі.

В.о. заступника директора, А.П. Погорілий 

ОРИГІНАЛ ВІДГУКУ

(Русский) Наши специалисты

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"