Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

ТОВ «Моноліт Будсервіс»

    З моменту свого заснування наша компанія значну увагу приділяє охороні праці на будівництві багатоповерхових каркасно-монолітних  об’єктів. Складні архітектурні форми деяких об’єктів не дозволяють використати огородження, що визначені ДБН А.3.2-2-2009.

       Зіштовхнувшись із даною проблемою, ми звернулись до ДП «НДІБВ» як до інституту, який обіцяє вирішення будь-яких будівельних задач. І не помилились. Фахівці лабораторії заводської технології та енергозбереження у будівництві, і зокрема Цесіс РА. ретельно вивчили архітектурно-конструктивні особливості нашого проекту і запропонували нестандартне, однак ефективне рішення з улаштування захисних огороджень, при цьому за прийнятною ціною. Як наслідок  наша компанія  у 2015 р. збудувала 3-багатоповерхових  будинки із застосуванням  розробленої  захисної системи з використанням  уловлюючих сіток.

     У  2016 р. нашу співпрацю з зазначеного питання  продовжено вже на значній кількості різноманітних багатоповерхових  об’єктів, що потребують, в зв’язку із складними архітектурними  формами, прийняття  нестандартних рішень з улаштування захисних огороджень.

     Тому, перш ніж звертатись до приватних фірм із незрозумілою кваліфікацією, я раджу усім отримати кваліфіковану консультацію та можливо вирішення Вашого складного завдання у ДП «НДІБВ».

Головний інженер,  С.В.Хоміченко

ОРИГІНАЛ ВІДГУКУ

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"