Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Перший заступник директора з наукової роботи Григоровський Петро Євгенович, д.т.н., с.н.с.

Доктор технічних наук, старший науковий співробітник, Член-кореспондент Академії будівництва України Петро  Євгенович Григоровський є видатним інженером та вченим у галузі дослідження технічного стану будівель та споруд, а також геодезичного та метрологічного забезпечення будівельного виробництва, а саме – вимірювання параметрів будівель і споруд та території забудови.

Народився П. Є. Григоровський у м. Київ 15 лютого 1955 р. у родині службовців. Після набуття середньої освіти вступив до Київського інженерно-будівельного інституту, який закінчив у 1977 році.

З 1977 по 1978 рік працював у Науково-дослідному інституті будівельного виробництва Держбуду України на посаді інженера.

З 1978 по 1979 рік працював у Науково-дослідному інституті будівельного виробництва Держбуду України на посаді молодшого наукового співробітника.

З 1979 по 1983 рік – аспірант Науково-дослідного інституту будівельного виробництва Держбуду України, де і продовжив працювати після закінчення аспірантури, пройшовши за 25 років шлях від молодшого наукового співробітника (1979 р.) до першого заступника директора з наукової роботи цього інституту (2007 р.).

У 1991 році успішно захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю «Технологія та організація будівельного виробництва», а у 2003 році йому присвоєно вчене  звання старшого наукового співробітника.

Великою заслугою вченого є поєднання науки з практикою будівництва при виконанні інженерно-геодезичних та метрологічних робіт у сфері розвитку технології вимірювань,  параметрів унікальних будівель і споруд, у тому числі  в питанні розробки та впровадження лазерних геодезичних приладів.

ЧИТАТИ ДАЛІ…

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"