Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Перевірка відповідності проектно-технологічної документації нормативним вимогам та сучасним будівельним технологіям

    Інколи у будівельних генпідрядних, підрядних та проектних організацій та фірм виникають потреби у незалежній фаховій перевірціі своєї проектної, робочої та проектно-технологічної документації (технологічні карти тощо) на предмет застосування матеріалів, чинних будівельних норм та сучасних технологій виконання робіт.

    Фахівці ДП “НДІБВ” мають великий досвід проведення перевірок проектної, робочої та проектно-технологічної документації об`єктів будь-якої складності як в Україні, так в колишньому СРСР та у близькому зарубіжжі.

   Роботи регламентується:

 1.  ДБН В.2.2-15-2005 Будинки і споруди. Житлові будинки. основні положення;
 2. ДБН В.2.2-9-2009 Будинки і споруди. Громадські будинки та споруди Основні положення;
 3. ДБН В.2.3-15:2007 Споруди транспорту. Автостоянки i гаражі для легкових автомобілів.
 4. ДБН В.1.1-7-2002 Захист від пожежі. Пожежна безпека об’єктів будівництва.
 5. ДСТУ Б А.2.4-4:2009 СПДБ. Основні вимоги до проектної та робочої документації;
 6. ДСТУ Б А.2.4-8:2009 СПДБ. Умовні графічні зображення і познаки елементів санітарно-технічних систем;
 7. ДСТУ Б А.2.4-7:2009 СПДБ. Правила виконання архітектурно-будівельних робочих креслень.
 8. ДБН В.1.2-2-2006 Навантаження і впливи;
 9. ДБН В.2.6-98 «Бетонні та залізобетонні конструкції з важкого бетону»;
 10. ДСТУ Б.В.2.6-156:2010 «Бетонні та залізобетонні конструкції з важкого бетону. Правила проектування;
 11. ДБН В.2.1-10-2009 «Основи та фундаменти. Основні положення проектування»;
 12. ДБН В.1.2-14-2009 «Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будинків, споруд, будівельних конструкцій і основ.
 13. ДБН В.1.1-12:2006 «Будівництво в сейсмічних районах України. Захист від небезпечних геологічних процесів, шкідливих експлуатаційних впливів, від пожеж»

   Роботи з перевірки проектної, робочої та проектно-технологічної документації виконуються за розцінками, розрахованими згідно фактичних трудовитрат, у залежності від об’єму наданої документації, у термін від 3 днів до 1 місяця, і включають:

 • отримання від замовника вихідної документації та її попередній аналіз;
 • Перевірка відповідності архітектурно-планувальних та об’ємно-просторових рішень розроблених у проектній документації вимогам і нормам чинного законодавства та надання:
 1. Зауважень до оформлення проектної документації стадії «РП» згідно СПДБ.
 2. Зауважень до архітектурних рішень.
 • Перевірка виконання проектної документації розділу КЗБ (Конструкції залізобетонні) при проектуванні  об’єкту та надання відповідних зауважень.
 • детальний аналіз застосованих у документації техніко-технологічних рішень та способів виконання будівельно-монтажних та інших робіт з врахуванням прийнятих конструктивних схем;
 • за необхідності, підбираються більш оптимальні та сучасні техніко-технологічні рішення з метою включення до наданої документації.
 • розробка експертного висновку за результатами експертизи проектної документації, що включає рекомендації з її доопрацювання або переробки.

    За потреби, за окремим договором, фахівці ДП «НДІБВ» мають змогу доопрацювати або переробити проектну документацію будь-якої складності (навіть для будівельних об’єктів 4-ї категорії складності), оскільки в інституті є сертифіковані проектанти і ГАП. Окрім цього, за окремими договорами, фахівці нашого відділу можуть допомогти Вам у проходженні державної експертизи Вашої документації, а також здійснювати або авторський, або технічний нагляд, або науково-технічний супровід (згідно ДБН В.1.2-5:2007 «Система забезпечення надійності та безпеки будівельних об’єктів. Науково-технічний супровід будівельних об’єктів») на етапі будівництва за Вашою документацією.

В межах даної послуги фахівцями ДП НДІБВ зокрема виконані такі роботи:

 1.Технічний висновок щодо проектних рішень стадії «РП» відповідності чинним ДБН, прийнятих Генпроектувальником Товариством з обмеженою відповідальністю «РЕСУРС ДЕВЕЛОПМЕНТ» при проектуванні об’єкту: «Будівництво житлово-офісного будинку з елементами соціальної інфраструктури по  вул. Воровського, 21 в Шевченківському районі м. Києва.

 1. Перевірка несучої спроможності плити перекриття В2 на відм.-7.8м, та розробка рекомендацій по її підсиленню при додатковому навантаженні обладнанням чиллерів з підвищеною масою, при проектних характеристиках класу бетону даної плити. висотної адміністративно-офісної двохвежевої 34-х та 47-и поверхової каркасно-монолітної споруди Громадського центру з підземним 8-ми поверховим паркінгом по вул. Шолуденко (на перетині пр. Перемоги та вул. Борщагівська) в Шевченківському районі м. Києва.

    Якщо у Вас виникла необхідність проведення експертизи Вашої проектною документації, нам буде приємно співпрацювати з Вами!

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;

(099) 1376337.

E-mail: ndibv_kontakt@ukr.net

Або скористайтесь даною контактною формою:

Фахівці, що надають послугу

Об`єкти, де надавалась послуга

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"