Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва імені В.С. Балицького"

Конференція «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві – 2016»

23-27 травня 2016 р. у м. Івано-Франківськ відбулась загальноукраїнська науково-практична   конференція для керівників і фахівців організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів: «Визначення  вартості  об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних  та  ремонтно-будівельних робіт  із застосуванням сучасних  технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління  та  документообіг  у  будівництві – 2016».

 Така конференція проводиться в Івано-Франківську вже 12 рік поспіль. Організаторами заходву є «АВК-Созидатель» м. Дніпропетровськ, «Інпроект» м. Київ, ДП «НДІБВ» м. Київ, «Інкомсервіс» м. Київ,                              НУ «Львівська політехніка» м. Львів,  ПП «Будівництво – сучасні технології» м. Івано-Франківськ, за участі та підтримки Академії будівництва України, Асоціації розробників і розповсюджувачів кошторисних програм, Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківського міськвиконкому.

Конференція збирає науковців та фахівців-практиків – кошторисників, працівників договірних відділів підприємств замовників будівництва та підрядних будівельних організацій, проектувальників.

На конференції вже не перший рік торкаються проблеми впровадження типових контрактів FIDIC в Україні, оскільки всі розуміють, що Україна має розуміти європейські правила гри. В будівництві такими важливими складовими є договори підряду та система ціноутворення.

семинар иванофранковск

Цього разу було приділено увагу питанням, які в більшій мірі виникають при експлуатації будівель: «Визначення та обґрунтування переліку ремонтних робіт для будівель та споруд. Склад та обґрунтування вартості будівельних робіт, необхідних для виконання вимог нормативних документів щодо безпечної експлуатації та підтримання будівель і споруд придатними до експлуатації».

Кілька повідомлень в перший день конференції і декілька  доповідей  в наступні дні були присвячені особливостям реалізації будівельних проектів енерго- та термомодернізації.

Були розглятуті економічні, конструктивні, технологічні і юридичні аспекти:

  • Термомодернізація як вид будівництва. Особливості конструктивних рішень при реалізації проектів термомодернізації. Оптимізація конструктивно-технологічних рішень термомодернізації будівель.
  • Енергоаудит та оцінка технічного стану будівель і споруд. Визначення доцільності інвестування в об`єкт. Порядок розробки інвестиційних проектів. Джерела фінансування реалізації проектів з підвищення енергоефективності. Побудова організаційно-фінансової моделі реалізації проекту.
  • Енергосервісні контракти як механізм реалізації проектів з підвищення енергоефективності. Закон України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”. Примірний енергосервісний договір.

Як завжди, залишаються актуальними питання використання сучасних матеріалів і технологій, розробки і використання індивідуальних та укрупнених кошторисних норм (комплексних позицій).

Доповідачі відповіли на питання учасників, які ті задали під час конференції.

ячменева ивано-франковск

Зустріч пройшла в дружній робочій атмосфері.

Учасники отримали іменні сертифікати і матеріали конференції, а також знижку на послугу з аналізу цін на ринку будівельних матеріалів.

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"