Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Індексація цін контрактів, у тому числі за системою FIDIC

Якщо будівництво об’єкта здійснюється протягом тривалого часу, а визначена в контракті ціна не є твердої, з часом може встати питання про її індексації.

Причинами проведення індексації можуть бути як зміни макроекономічних умов (інфляція, девальвація), а також непередбачені обставини (наприклад, складні геологічні умови, з якими зіткнувся виконавець робіт).

Як правило, в міжнародних договорах (зокрема тих, що укладені по системі FIDIC) передбачено розділ «Умови для особливого застосування контракту», в якому, зокрема, наведено формулу, за якою може коригуватися ціна контракту (так зокрема в системі FIDIC приклади можливих варіантів умов щодо коригування ціни наведені в Червоній і Помаранчевої книгах). При цьому деякі індекси цін, які є складовими зазначеної формули, іноді не розраховуються державними органами України, які вказані в контракті в якості джерела індексів.

Вирішити дану проблему можуть фахівці ДП «НДІБВ». Ми не тільки визначимо наявність правових підстав для індексації, але і сформулюємо адекватну формулу індексації цін контракту, враховує міжнародний досвід, вітчизняне і міжнародне право, інтереси обох сторін і розрахуємо обсяг індексації за формулою, виходячи з проектно-кошторисної документації та актів виконаних робіт.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;
(099) 1376337.

Або скористайтесь даною контактною формою:

Будемо раді з Вами співпрацювати!

Объекты, на которых предоставлялась услуга

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"