Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

ПП «Укртеплогідроізоляція»

         Вирішення проблем енергозбереження в Україні нерозривно пов’язано із питанням вибору найбільш ефективних теплоізоляційних матеріалів. При цьому ефективних перш за все з економічної точки зору, оскільки екологічний та інші аспекти в умовах надвисоких цін природного газу та інших енергоносіїв відходять у споживачів на другий план. Виходячи з цього, з метою максимально повного задоволення потреб своїх клієнтів, в 2007 році наша компанія звернулась до фахівців відділу економіки, управління та організації будівництва ДП «НДІБВ» з проханням провести порівняльний аналіз різних видів утеплювачів, які реалізує наше підприємство.

         На наше замовлення фахівці ДП «НДІБВ» під керівництвом к.е.н., доц. Вахович І.В. швидко та якісно провели усі необхідні розрахунки і переконливо підтвердили, що з урахуванням вартості та терміну служби пінополіуретану, пінополістиролу та мінераловатного утеплювача саме утеплення пінополіуретаном має найменший термін окупності як для покрівель, так і для фасадів житлових будинків.

         Дякуємо фахівцям ДП «НДІБВ» за виконану роботу і бажаємо їм максимально повно реалізувати свій творчий науковий потенціал в сфері розвитку будівельної галузі України.

Директор, І. Гончаренко

 ОРИГІНАЛ ВІДГУКУ 

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"