Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Розробка технічних та технологічних рішень улаштування огородження котлованів та підпірних стін у складних геологічних умовах та за ущільненої забудови

    ДП “НДІБВ” розробляє технологічні рішення з влаштування огородження котлованів та підпірних стін в складних геологічних умовах та умовах ущільненої забудови.

    При розробці технології будівництва таких споруд виконуються варіантні розрахунки з використанням різних конструктивних схем споруди і технологічних рішень виконання робіт. На основі цих розрахунків обирається оптимальна технологічна схема виконання робіт.

    Роботи виконуються при проектуванні глибоких котлованів в складних інженерно-геологічних умовах та при проектуванні підпірних стін на схилах із значним перепадом висот, складених зсувними ґрунтами.

    Роботи виконуються для двох етапів:

  • етап будівництва;
  • етап експлуатації споруди.

     Роботи виконуються з використанням програмного комплексу «PLAXIS-2D, 3D».

    В межах даної послуги фахівцями ДП “НДІБВ” зокрема виконано такі роботи:

  1. Виконання варіантних розрахунків огороджуючих конструкцій, що виконуються способом «стіна в ґрунті», при будівництві підземної частини культурно-музейного та готельного комплексу колишнього будинку композитора Спендіарова по вул. Єкатеринівській, 3в в м. Ялта, 2007 р.
  2. Розрахунки стійкості підпірної стіни ПС-1 з урахуванням влаштування котловану «холодної зони» та з урахуванням зміни проекту виконання робіт кріплення стін котловану та влаштування буронабивних паль для спорудження приміщень в районі «холодної зони» при реконструкції НСК «Олімпійський», 2009 р.
  3. Варіантні розрахунки стійкості схилу та конструкцій підпірних стін при переплануванні схилу Черепанової гори для облаштування функціональних зон на прилеглих територіях до НСК «Олімпійський», 2011 р.
  4. Розрахунки стійкості схилу та вибір варіанту кріплення стін котловану при будівництві готельного комплексу з підземним паркінгом на об’єкті будівництва за адресою: вул. Лютеранська 14-В у Печерському районі м. Києва, 2012 р.

    Роботи з використанням програмного комплексу «PLAXIS-2D, 3D» дозволяють виконати значну кількість варіантних розрахунків та вибрати оптимальну технологічну схему виконання.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;

(099) 1376337.

E-mail: ndibv_kontakt@ukr.net

Або скористайтесь даною контактною формою:

Об`єкти, де надавалась послуга

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"