Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Оцінка об’єкту нерухомого майна та майнових прав

Необхідність в здійсненні послуг з оцінки майна і майнових  прав на території України виникає при укладанні цивільно-правових угод між учасниками цивільних відносин – фізичними особами та юридичними особами, зокрема, при укладанні договорів купівлі – продажу, оренди, застави, спільної діяльності, у випадку створення спільних підприємств, у разі переоцінки     активів підприємств для цілей бухгалтерського обліку або у  разі  виникнення  необхідності  у  визначенні  розміру ймовірного  страхового  відшкодування, а також  в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

Оцінювачі сектору економіки будівництва, оцінки майна і майнових прав ДП «Науково – дослідний інститут будівельного виробництва» прав (надалі – Сектор) з 1995 року  виконують роботи з  оцінки майна і майнових  прав практично в усіх регіонах України, а також здійснюють наукові дослідження, пов’язані з такою оцінкою.

Право оцінювачів Сектору ДП «НДІБВ» на проведення оціночної діяльності забезпечується наявністю «Сертифікату суб’єкта оціночної діяльності», що видається Фондом державного майна України і оновлюється кожні три роки.

Кваліфікаційний  рівень  оцінювачів Сектору  підтверджений   відповідними Сертифікатами і Свідоцтвами штатних оцінювачів, які зареєстровані в Державному реєстрі оцінювачів та є членами Українського товариства оцінювачів (УТО).

Виконання послуг з оцінки проводиться у відповідності з вимогами діючих в Україні законодавчих актів і нормативних  документів, які регламентують здійснення оцінки майна і майнових  прав в Україні. Послуги з оцінки майна і майнових прав оцінювачі Сектору ДП «НДІБВ» можуть надавати по двох напрямах.

Послуги за першим напрямом  оцінки майна «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» можливі за спеціалізаціями:

1.1.    Оцінка об’єктів нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них.

1.2.    Оцінка машин і обладнання.

1.3.    Оцінка дорожніх транспортних засобів.

1.4.    Оцінка літальних апаратів.

1.5.    Оцінка судноплавних засобів.

1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність).

  1. Послуги за напрямом оцінки майна «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності» за спеціалізаціями:

2.1.    Оцінка цілісних майнових комплексів паїв, цінних паперів,  майнових  прав та нематеріальних активів (крім оцінки  прав на об’єкти інтелектуальної власності );

2.2.    Оцінка  прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Особливість нашого підприємства при наданні послуг з оцінки майна і майнових прав у порівнянні з іншими суб’єктами оціночної діяльності, як то кажуть «родзинка», полягає у широкому спектрі напрямів його наукової діяльності, які дозволяють оцінювачам ДП «НДІБВ», крім накопиченого ними досвіду оцінки (більше 20 років), використовувати науково-технічний потенціал інституту.

 Зокрема, одночасно з оцінкою нерухомого майна, як функціонуючих об’єктів, так і тих, що не добудовані (об’єктів незавершеного будівництва) або виведені з експлуатації, здійснювати оцінку технічного стану таких об’єктів та визначати обсяги необхідних робіт (фізичні об’єми і кошторисну вартість) по добудові незавершених будівництвом об’єктів чи ремонтних робіт по об’єктах, що потребують відновлення їх експлуатаційної придатності.

Крім того, враховуючи, що ДП «НДІБВ» має багаторічний досвід науково-дослідної, науково-технічної та проектної роботи, а також досвід впровадження своїх розробок у будівельних, промислових та інших організаціях України та за її межами, оцінювачі ДП «НДІБВ», як наукові співробітники, при наданні послуг з оцінки  прав на об’єкти інтелектуальної власності можуть краще врахувати в процесі її оцінки особливості такої власності.

Замовивши послуги з оцінки майна і майнових прав в нашому інституті, ви зможете отримати не тільки якісний результат з оцінки об’єктів, які вас цікавлять, а й отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні комплексу питань, пов’язаних з об’єктом оцінки.

ЗАМОВНИКИ ПОСЛУГ З  ОЦІНКИ МАЙНА І МАЙНОВИХ ПРАВ:

Національна акціонерна страхова компанія «Оранта», УДПЕЗ «Укртелеком», Національний  банк  України (Банкнотно-монетний двір), державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка», Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «Спецжитлофонд, ПАТ «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект», Державне підприємство «Укренерговугілля», ВАТ «Укртелеком», ЗАТ  лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», ТОВ (Фірма) «Альфа проектхолдінг Гез.м.б.Х.» (Республіка Австрія), Державне підприємство «Управління по експлуатації адмінбудинків податкових органів України у м. Києві»,  ВАТ Банк «РОЗДРІБНИЙ  НЕОБМЕЖЕНИЙ СЕРВІС» (Харків), Товариство з обмеженою відповідальністю «ХФК» «Біокон», Український промислово-фінансовий концерн «Славутич», Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» АПК України, Державне підприємство «Об’єднання спортивно-господарських споруд», ТОВ «Європейський центр консалтингу та оцінки»,  Ліквідатор ВАТ Банк «БІГ Енергія», Товариство з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Динамо» Київ»,  ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ», «Український  інститут по проектуванню об’єктів газової промисловості «УКРГАЗПРОЕКТ», Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ЕККО»» та інші.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;

(099) 1376337.

E-mail: ndibv_kontakt@ukr.net

Або скористайтесь даною контактною формою:

Будемо раді співробітництву з Вами!!!

Наші послуги

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"