Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Автоматизований мониторінг кренів та просідань будівель

    Дана послуга передбачає автоматизоване спостереження за кренами та просіданнями будівель із застосуванням спеціальних датчиків.

Вона складається із 2-х частин:

    1. Автоматизована система спостереження за нахилами висотних споруд та частотою їх коливань з урахуванням впливу вітрових навантажень.

    Система складається з датчиків кута нахилу типу ДВ-2, встановлюваних усередині споруди, і датчиків, що визначають тиск, створюваний вітровими навантаженнями, що кріпляться по довжині і периметру споруди на його зовнішній стороні.

Система призначена для визначення кутів нахилу висотних споруд від вітрових навантажень у процесі будівництва й експлуатації.

Збір даних про нахили споруди здійснюється в автоматичному режимі за заздалегідь визначеною програмою з урахуванням висоти споруди і рельєфу місцевості.

Одержані дані обробляються в диспетчерському пункті і є основою для наступного коригування програм розрахунку стійкості висотних будинків і споруд баштового типу.

    2. Автоматизована система спостереження за просіданням фундаментів висотних споруд.

        Cистема складається з датчиків осідання, встановлюваних усередині і зовні контрольованого об’єкта.

Система призначена для вимірювання осідання фундаментів висотних споруд в автоматичному режимі.

Система дозволяє проводити моніторинг стану споруди, що експлуатується, і виключає помилки, створювані людським фактором при класичних геодезичних вимірах.

Результати вимірів записуються в пам’ять електронного блоку з наступним зчитуванням і обробкою вихідних даних на комп’ютері.

Одержувані дані обробляються в диспетчерському пункті і є основою для наступного коригування програм розрахунку стійкості висотних будинків і споруд баштового типу.

За необхідності можлива розробка варіанта системи з дистанційним керуванням збором даних через радіоканал.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;

(099) 1376337.

E-mail: ndibv_kontakt@ukr.net

Або скористайтесь даною контактною формою:

Наші послуги

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"