Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Контроль якості улаштування паль акустичним методом

    Ціль послуги – визначення фактичної довжини палі, наявності відхилень від діаметру (звужень та розширень та їх відміток по глибині) та виявлення дефектів (порушень цілісності) у стовбурі влаштованих паль.

    Контроль якості улаштування паль акустичним методом виконується приладом «РЕТ» (прилад акустичний для дослідження параметрів паль, свідоцтво про державну атестацію № 22-0463 від 14 червня 2011 р.) Робота цього приладу базується на принципі збудження акустичної хвилі та зняття вертикально встановленим на оголовку палі датчиком-акселерометром показників акустичного відгуку з подальшою його фіксацією на комп’ютері. В результаті обробки та аналізу отриманих даних встановлюється глибина палі та розмір можливого  відхилення її поперечного перерізу від проектного діаметру з показанням відмітки відхилення по глибині палі.

    Послуга необхідна на етапі виконання робіт нульового циклу. Отримувачем послуги може бути як підрядна організація, так і безпосередньо Замовник будівництва. Згідно чинних нормативних документів дослідженню в обов’язковому порядку підлягає не менше 10% від загальної кількості влаштованих паль. Проте в складних геологічних умовах та/або при висотному будівництві рекомендується виконувати контроль усіх паль. Замовлення послуги дозволяє своєчасно виявляти палі, що не відповідають проектним вимогам, та на основі отриманих даних вносити зміни до проекту фундаментів будівлі або коригувати технологію виконання робіт.

Робота складається з трьох етапів:

  1. Підготовчі роботи. Виконуються силами замовника послуги та полягають у підготовці поверхні оголовків паль до проведення контролю, а саме відкопування (за необхідності) оголовків паль, очищення оголовків паль від залишків ґрунту, вирівнювання поверхні бетону оголовку.
  2. Польові дослідження. Полягають у зборі даних за допомогою приладу «PET».
  3. Обробка зібраних отриманих даних за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, складання звіту за результатами проведеної роботи.

В межах даної послуги ДП “НДІБВ” виконані такі роботи:

1.«Контроль якості улаштування паль фундаменту на об’єкті будівництва Кафедрального собору у м. Києві по Залізничному шосе, 3».

2.«Контроль якості улаштування паль акустичним  методом на об’єкті будівництва готельного комплексу «RADISSON BLU» за адресою: м. Київ, вул. Братська, 17-19».

3.«Науково-технічний супровід технології влаштування паль для підпірних стін ПС-5, ПС-7 зони гостинності УЄФА: Вибірковий інструментальний контроль суцільності паль».

4.«Контроль якості улаштування паль акустичним  методом на об’єкті будівництва житлового комплексу за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 20-А».

5. «Контроль якості улаштування паль акустичним  методом на об’єкті будівництва за адресою: м. Київ, вул. Закревського, 42».

Наші конкурентні переваги:

– сучасне обладнання від світового лідеру ринку систем контролю паль, компанії «Piletest» (Великобританія).

– кваліфікований персонал, що пройшов курс навчання по роботі з даною системою контролю паль у вітчизняних та іноземних фахівців.

 – Інститут є членом міжнародного співтовариства користувачів системи контролю паль PET, що дає можливість отримувати консультації та допомогу у особливо складних випадках від головного офісу компанії-розробника Piletest.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;

(099) 1376337.

E-mail: ndibv_kontakt@ukr.net

Або скористайтесь даною контактною формою:

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"