Замовити зворотній дзвінок




ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Контроль щільності засипки, якості ущільнення грунту

       В процесі проведення досліджень застосовується метод пошарового контролю щільності ґрунтової засипки з можливістю передачі під наступний технологічний процес (засипку наступного шару  чи улаштування підготовки під підлоги або  покриття проїзної частини території).

      Дослідження проводяться  переважно з застосуванням польових експрес-методів та лабораторної обробки на основі відібраних проб. В разі підтвердження передбачуваної проектом та відповідними вимогами Держстандартів щільності ґрунтової основи підписуються відповідно тристоронні акти, що в свою чергу дають можливість для проведення засипки наступного шару ґрунту з такою ж технологією ущільнення.

 В разі підтвердження необхідної щільності засипки верхнього шару та складання при цьому необхідного акту приймання відкривається фронт для проведення іншого технологічного процесу, наприклад, улаштування бетонної підготовки чи засипки шаром щебеневої підготовки.

      Роботи з виконання контролю щільності ґрунтової засипки регламентуються наступними документами, нормами будівельного проектування, стандартами та рекомендаціями:

 1. Комплект нормативних документів, розроблених НДІ БВ «Нормативні документи з питань обстежень, паспортизації та надійної експлуатації виробничих будівель і споруд» К.2009.
 2. ДБН В.2.1-10-2009 «Основи  та фундаменти будинків і споруд. Основи та фундаменти споруд.Основні положення проектування».
 3. ДБН А.2-1-1-2008 «Інженерні вишукування для будівництва».
 4. ДСТУ Б.В.2.1-12:2009 «Грунти. Метод лабораторного визначення максимальної щільності».

У ДП “НДІБВ” останнім часом були виконані  такі роботи з  контролю щільності ґрунтової засипки:

 1. Виконання польових вишукувальних робіт по контроль ущільнення грунтової подушки при будівництві виставково-торгівельно-розважального центру по вул.Жилянській,107-Комінтерну,32 в м.Києві. 2011р.
 2. Проведення контролю щільності грунтової основи методом динамічного зондування під існуючими фундаментними плитами блоків 8,7,6,5 виставково-торгівельно-розважального центру по вул. Жилянській,107 в м.Києві. Видача проектного рішення по підсиленню грунтової основи під блоком. 2011р.
 3. Проведення контролю за щільністю піщаної засипки при забудові житлово-офісного комплексу по вул.А.Барбюса,37/1 в Печерському районі м.Києва.2011р.
 4. Проведення контролю щільності грунтової засипки під опору баштового крану на об’єкті забудови офісно-житлового комплексу з підземно-надземними паркінгами по вул.Струтинського,2 в Печерському районі м.Києва.2011р.
 5. Контроль ущільнення грунтового полотна при будівництві автодороги в с. Н. Петрівці Вишгородського району Київської області.2011р
 6. Проведення контролю щільності зворотньої грунтової засипки пазух підпірної стінки уздовж вісі «8» на об’єкті реконструкції з розширенням та надбудовою нежитлового будинку під офіс по вул.Боричів Тік,9 (літера «А») у Подільському районі м.Києва.2012р.
 7. Виконання пошарового контролю щільності грунтової засипки при улаштуванні колектору та під’ізних доріг до торгівельного центру по Броварському проспекту в м.Києві. 2013р.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;

(099) 1376337.

E-mail: ndibv_kontakt@ukr.net

Або скористайтесь даною контактною формою:

Наші послуги

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"