Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Геодезичний контроль геометрічних параметрів будівель, ліфтових шахт, підкранових колій

Геодезичний контроль геометричних параметрів – це комплекс геодезичних робіт направлених на забезпечення дотримання проектних просторових та геометричних параметрів елементів, конструкцій, частин та в цілому будівлі (споруди), та являється обов‘язковою складової частиною виробничого контролю якості виконання будівельно-монтажних робіт.

Виконується будівельно-монтажною організацією (генпідрядником, підрядником, субпідрядником) у процесі зведення будівель або прокладання інженерних мереж.

Замовником будівництва виконуються контрольні виміри геометричних параметрів будівель, 30% від загального обсягу, для виконання яких залучаються сторонні організації, що мають право на виконання вказаної діяльності.

Допускається виконання даного виду робіт на вимогу проектних організацій.

При консервації та поновлені будівництва обов‘язковим являється виконання виконавчого знімання збудованих елементів будівель (споруд).

Послуга регламентується:

  1. ДБН В.1.3-2:2010 “Геодезичні роботи у будівництві”
  2. ДБН А.2.1-1:2014 «Інженерні вишукування для будівництва»

Геодезичний контроль точності геометричних параметрів будівель полягає в:

  • Геодезичній (інструментальній) перевірці відповідності положення конструкцій, елементів частин будівель (споруд) та інженерних мереж проектним вимогам в процесі їх монтажу і тимчасового закріплення;
  • Виконавчому геодезичному зніманні планового та висотного положення конструкцій і частин будівель (споруд), після закінчення монтажу (встановлення, укладання) та остаточного закріплення, а також фактичного положення інженерних мереж.

Геодезичний контроль точності геометричних параметрів виконують за допомогою спеціальних геодезичних приладів – нівелірів, тахометрів або теодолітів.

Перелік виконаних робіт за даною послугою:

  1. Поопераційний контроль точності монтажу опалубки несучих конструкцій в процесі будівництва шести 34-поверхових будинків, що зводяться на житловому масиві Троєщина в м. Києві.
  2. Інструментальний контроль точності геометричних параметрів при виконанні будівельно-монтажних робіт під час реконструкції НСК «Олімпійський» в м. Києві.
  3. Визначення геометричних параметрів стійок металевих ферм стрічкового конвеєру № 8 Черкаської ТЕЦ.
  4. Проведення інженерно – геодезичних робіт з визначення геометричних параметрів підкранових колій Іллічівського морського торговельного порту.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;

(099) 1376337.

E-mail: ndibv_kontakt@ukr.net

Або скористайтесь даною контактною формою:

Наші об`єкти

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"