Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Визначення впливу нового будівництва на існуючу забудову

    При виконанні робіт виконується моделювання ситуації будівельного майданчика, оточуючої забудови та ґрунтової основи. Виконуються розрахунки методом кінцевих елементів. В результаті виконаних розрахунків отримуються значення деформацій фундаментів будинків в зоні нового будівництва.

Робота виконується в межах науково-технічного супроводу та при проектуванні складних споруд, що будуються в умовах ущільненої забудови.

Робота регламентується:

  1. ДБН В.1.2-5:2007 Науково-технічний супровід об’єктів;
  2. ДБН В.1.2.1-10-2009 Основи та фундаменти споруд.

Для виконання робіт використовується програмний комплекс ЛІРА-САПР, спеціалізовані розрахунково-графічні системи ГРУНТ, МОНТАЖ плюс, ПК «PLAXIS-2D, 3D».

Роботи виконуються для двох етапів:

  • етап будівництва споруди;
  • етап експлуатації споруди.

В межах даної послуги ДП “НДІБВ” зокрема виконані такі роботи:

  1. Проведення розрахунку впливу на оточуючі будинки, розташовані навколо забудови багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Волгоградська, 25 у Солом’янському районі м. Києва, 2015 р.
  2. Розрахункова оцінка впливу будівництва на зміну гідрогеологічного режиму оточуючої забудови, на оточуючу забудову при будівництві та експлуатації офісно-житлового комплексу по просп. Перемоги, 5-б в м. Києві, 2015 р.

Моделювання та розрахунки в програмному комплексі ЛІРА-САПР, спеціалізовані розрахунково-графічні системи ГРУНТ, МОНТАЖ плюс, ПК «PLAXIS-2D, 3D» дозволяють найбільш точно спрогнозувати максимальні деформації будинків оточуючої забудови.

Для замовлення цієї послуги Ви можете зателефонувати у відділ роботи з замовниками за телефонами:

(067) 2170045;

(099) 1376337.

E-mail: ndibv_kontakt@ukr.net

Або скористайтесь даною контактною формою:

Об`єкти на яких надавалась послуга

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"