Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

«Мінська ТЕЦ-3» РУП «Мінськенерго»

  Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» в 2015-2016 роках виконував роботи по обстеженню надземної частини фундаменту турбогенератора ПТ-60-130/13 ст. №5 філії «Мінська ТЕЦ-3» РУП «Минскэнерго» і розробив проект виробництва робіт (ППР) на посилення надземної частини фундаменту турбоагрегату.

  Вважаємо, що Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» укомплектовано досвідченими і відповідальними фахівцями, які вміють вирішувати поставлені перед ними завдання будь-якої складності у відповідності з діючими технічно – нормативними правовими актами Республіки Білорусь. За час роботи співробітники ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» зарекомендували себе як високопрофесійні фахівці, оперативно і якісно вирішують питання, що виникають в процесі роботи.

  Роботи виконані якісно, відповідно з технічним завданням в повному обсязі та в обумовлені договором строки. Претензій до якості виконаних ними робіт, розробленої та виданої документації не маємо.

   Надалі, у разі необхідності виконання на нашому підприємстві аналогічних робіт, будемо раді продовжити співпрацю з цією організацією.

З повагою,

В. о. головного інжинера,  І. З. Говор

ОРИГІНАЛ ВІДГУКУ

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"