Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва імені В.С. Балицького"

Відбувся семінар для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2016”

«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом листопада-грудня 2016 року провели серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему:

“Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2016”. 

Мета семінарів:

– підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів;

– інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі та промислових підприємств про новітні технології ведення проектних, будівельних і облікових робіт;

– інформування інвесторів, замовників та фахівців про нову нормативну базу, сучасні методи проектування, будівництва, контролю виконання та вартості робіт на стадії проектування та в процесі будівництва.

14 листопада 2016 року «Загальні питання визначення вартості будівництва»

Основні теми:

1.      Визначення вартості будівельних робіт та розрахунки за їх виконання в умовах діючих нормативних актів України. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, проектування та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва.

2.      Розробка і використання індивідуальних та укрупнених кошторисних норм (комплексних позицій). Нові ДСТУ та СОУ елементних кошторисних норм. Зміни в порядку погодження та затвердження стандартів організації України (СОУ) елементних кошторисних норм відповідно до нового Закону України «Про стандартизацію».

3.      Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Визначення вартості об’єкту на стадіях проектування ТЕО та Проект.

4.      Особливості складання проектно-кошторисної документації та виконання робіт під час реалізації проектів, які фінансуються за рахунок державних програм з енергоефективності.

5.      Особливості проведення тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно нового законодавства у системі «Прозорро» та інших електронних майданчиках.

6.      Міжнародна практика укладання та ведення договорів підряду на виконання робіт у будівництві. Типові проформи контрактів, особливості їх використання в Україні. Функції, права, обов’язки та вартість послуг інженера-консультанта. Визначення вартості проектування і будівництва в контрактах ФІДІК. Кореспонденція форм кб-2в, кб-3 з формами звітності в контрактах ФІДІК

7.      Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів виробів та конструкцій в регіоні при складанні проектно-кошторисної документації, договірної ціни, актів виконаних будівельних робіт.

 Відбулися майстер-класи з експлуатації  кошторисних ПК («АВК-5», «АС-4»), де провідні представники розробників кошторисного ПЗ продемонстрували нові функції програм і розглянули практичні задачі.

15 листопада 2016 року «Практикум з визначення окремих складових вартості будівництва та проектно-вишукувальних робіт»

Основні теми:

1.      Вартість будівельних робіт на прикладі програмного комплексу «АС-4СМЕТА».

–         Правила обліку вартості матеріалів поставки замовника.

–         Склад загальновиробничих та адміністративних витрат.

–         Розрахунок одиничної вартості робіт.

–         Розрахунок загальновиробничих витрат.

–         Розрахунок вартості машино-години при різних умовах поставки палива.

–         Розрахунки між замовником і підрядником за договором будівельного підряду: особливості перевірки.

2.      Вартість проектних робіт на прикладі програмного комплексу «АС-4ПИР».

–         Розрахунок вартості проектно-вишукувальних робіт (ПВР) калькуляційним методом.

–         Розрахунок вартості ПВР із застосуванням усереднених відсоткових показників.

–         Розрахунок вартості ПВР від фактичних трудовитрат.

–         Основні правила визначення класу наслідків (відповідальності) та розрахунку категорії складності об’єктів будівництва.

–         Застосування програмного комплексу «АС-4 ПИР» для комфортної роботи.

3.       Організація будівництва на прикладі програмного комплексу «АС-4График-ПИР плюс».

–         База об’єктів аналогів.

–         Календарне планування будівельних робіт.

–         Календарне планування проектних робіт.

–         Обмін данними між різними програмними комплексами: кошторисні програмні комплекси, склад і бухгалтерський облік, ms project.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"