Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Розрахунок чисельності працюючих на приватному комунально-побутовому підприємстві «Теплокомунсервіс»

Робота виконана фахівцями сектору економічних методів управління будівництвом ДП «НДІБВ» під керівництвом к.е.н., с.н.с., доцента Вахович Інни Володимирівни.

Замовник: приватне  комунально-побутове підприємство «Теплокомунсервіс», м. Буча.

Метою роботи було визначення нормативної чисельності працюючих на підприємстві.

Розрахунки нормативної чисельності працюючих були виконані на основні методичних підходів та показників ГКН 02.07.004 «Типові норми чисельності працюючих на підприємства комунальної теплоенергетики», розроблених на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2000 року №30-Р та наказу Держбуду України №125 від 15 червня 2000 року та затверджених наказом Держбуду України від 14.05.2001 р. №118.

Також при розрахунках використані Міжгалузеві нормативи чисельності працівників, розроблені Центром продуктивності Міністерства праці та соціальної політики України, положення законодавчих актів України з питань праці.

Для розрахунків були використані вихідні дані замовника, які включали:

– перелік та технічні характеристики основного обладнання підприємства;

– характеристику будівель та споруд підприємства;

– дані щодо обсягів робіт, виконуваних працівниками окремих підрозділів підприємства тощо.

Чисельність керівників, спеціалістів та службовців Приватного комунально-побутового підприємства «Теплокомунсервіс» визначена шляхом розрахунку:

  • чисельність персоналу за функціями управління. Порядок відповідного розрахунку наведений в п.2.2. ГКН;
  • чисельності персоналу, що не врахований розрахунком за функціями управління, проте має бути у штатному розкладі підприємства.

Розрахунок був скоригований з урахуванням фактичної чисельності персоналу організації.

Розрахунки нормативної чисельності робітників Приватного комунально-побутового підприємства «Теплокомунсервіс» виконані з урахуванням методичних підходів ГКН.

 Кількість робітників визначалась виходячи з:

– добової (змінної) потреби;

– кількості діб (змін);

– запланованого коефіцієнту невиходів, який враховує дні хвороби, вихідні в святкові дні, основну відпустку.

При визначенні потреби в робітниках таких професій, як машиніст котлів (оператор котельні), електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанції, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар з ремонту котельного устаткування згідно з даними таблиць розділу 3 ГКН визначались категорії ремонтної складності робіт. У випадках, коли відповідне обладнання прямо не вказане в ГКН, або просто відсутнє, категорії ремонтної складності визначались на основі найближчого аналогу, що в таблицях ГКН є.

Результати роботи можуть бути використані підприємством при складанні штатного розкладу, обґрунтуванні чисельності персоналу при розрахунку тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"