Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Перевірка достовірності розрахунків вартості комплексу дослідницьких та експериментальних робіт, які будуть виконуватись під час реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі у Подільському районі м. Києва

Робота виконана фахівцями сектору економічних методів управління будівництвом ДП «НДІБВ» під керівництвом к.е.н., с.н.с., доцента Вахович Інни Володимирівни.

Замовник:  КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва»

Метою роботи була перевірка достовірності розрахунків вартості   комплексу дослідницьких та експериментальних робіт, які будуть виконуватись на замовлення КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.10.2015  №1055 «Про збереження, дослідження та консервацію (в тому числі шляхом проведення експериментальних робіт) археологічних знахідок на ділянці прибережного міського кварталу Середньовічного Києва на Поштовій площі», в складі об’єкту: «Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі у Подільському районі м. Києва.

Для виконання роботи Замовником надані наступні вихідні дані:

  • Технічне завдання на проведення комплексу дослідницьких та експериментальних робіт, які будуть виконуватись на замовлення    КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.10.2015  №1055 «Про збереження, дослідження та консервацію (в тому числі шляхом проведення експериментальних робіт) археологічних знахідок на ділянці прибережного міського кварталу Середньовічного Києва на Поштовій площі»;
  • Цінові пропозиції щодо проведення лабораторних досліджень та експериментальних робіт для розробки методики консервації фрагментів мокрого археологічного дерева XI-XIII ст., проведення невідкладних реставраційних заходів предметів з металу, кераміки, скла, шкіри, тканини і кісток періоду Київської Русі та пізнього середньовіччя з розкопок на Поштовій площі у м. Києві в складі об’єкту «Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі м. Києва;
  • Цінові пропозиції щодо виконання комплексної програми дослідження археологічних досліджень та наукової обробки знахідок в рамках створення підземного археологічного музею на Поштовій площі у м. Києві.

В ході виконання роботи було проаналізовано розрахунки виконання  комплексу дослідницьких та експериментальних робіт археологічних знахідок на ділянці прибережного міського кварталу Середньовічного Києва на Поштовій площі», зокрема досліджено цінову політику на матеріали, хімічні реактиви та інструментарій для виконання реставраційних заходів; на обладнання, прилади та матеріали необхідних для проведення дендрологічних, фізико-хімічних, біологічних  досліджень; на матеріали, хімічні реактиви, інструментарій тощо для  проведення експериментальних робіт з метою визначення методики консервації мокрого археологічного дерева різного степеня деструкції; на матеріали, хімічні реактиви, інструментарій тощо для  консервації мокрого археологічного дерева різного степеня деструкції; перевірено правильність застосування норм ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектних робіт та експертизи проектів будівництва» при розрахунках вартості робіт, здійснено ряд альтернативних розрахунків вартості виконання робіт.

Результати роботи можуть бути використані Замовником при прийняті рішення щодо вибору претендента на виконання  даного комплексу дослідницьких та експериментальних робіт, які будуть виконуватись на замовлення КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.10.2015  №1055 «Про збереження, дослідження та консервацію (в тому числі шляхом проведення експериментальних робіт) археологічних знахідок на ділянці прибережного міського кварталу Середньовічного Києва на Поштовій площі», в складі об’єкту: «Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі у Подільському районі м. Києва.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"