Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Загальноосвітня школа №69 в місті Кривий Ріг по вул. Хабаровська,4.

ДОСЛІДЖЕННЯ ДОЦІЛЬНОСТІ ІНВЕСТУВАННЯ КОШТІВ У ПРОЕКТ   ПРОВЕДЕННЯ САНАЦІЇ (РЕКОНСТРУКЦІЇ) КРИВОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ  ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ № 69 ПО ВУЛ. ХАБАРОВСЬКА, 4. 

Робота виконана фахівцями відділу економіки, управління та організації будівництва під керівництвом к.е.н., с.н.с., доцента Вахович Інни Володимирівни.

Об’єкт дослідження – загальноосвітня школа №69 в місті Кривий Ріг по вул. Хабаровська,4.

На першому етапі роботи виконано технічний огляд і оцінка стану будівельних конструкцій та інженерних мереж  школи та розроблено проект санації (реконструкції) її будівлі, в якому було передбачено здійснення комплексу заходів від заміни вікон до модернізації інженерних систем.

На другому етапі роботи виконано розрахунки витрат теплової енергії для опалення будівлі школи до проведення санації та після. Здійснені розрахунки економічної ефективності інвестицій у проект санації об’єкту. Розраховані показники з урахуванням та без урахування фактору часу.

В результаті роботи було зроблено висновок, що оцінка економічного та соціального ефекту від реалізації проекту санації (реконструкції) загальноосвітньої школи №69 в м. Кривий Ріг свідчить про доцільність здійснення такого проекту.

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"