Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Виконання інженерно-геодезичних спостережень за осіданням будівлі насосної станції №4 за адресою вулиця Курганівська, 4 у Печерському районі р. Києва

Інженерно-геодезичні роботи зі спостережень за опадами виконувалися спеціалістами відділу інструментального контролю будівельно-монтажних робіт під керівництвом завідувача відділу Крошки Юлії Володимирівни.

Замовник: структурний відокремлюваний підрозділ «Київські теплові мережі» Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО».

Термін виконання: жовтень – грудень 2016 р.

За період інженерно – геодезичних спостережень виконано 6 циклів вимірювань осад. Перший цикл спостережень виконаний перед будівельними роботами щодо посилення фундаментів, другий, третій і четвертий цикли спостережень виконані під час будівельних робіт. П’ятий і шостий цикли спостережень виконані після виконання будівельних робіт з підсилення фундаментів.

Розроблена методика досліджень з вибором місць встановлення нівеліра і рейки, якої дотримувалися протягом усіх циклів спостережень для зменшення кількості помилок, виконаний аналіз отриманих даних з висновками і рекомендаціями.

Результатом роботи стало визначення значень вертикальних переміщень основи будівлі в період і після виконання будівельних робіт з підсилення фундаментів будівлі.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"