Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Виконання інженерно-геодезичних спостережень за осіданнями, відхиленнями від вертикалі житлового будинку за адресою вул. Паньківська, 20 в Голосіївському районі м. Києва, прибудови до нього, будівлі дитячого садка за адресою вул. Жилянська, 84 в Голосіївському районі м. Києва, прилеглих підпірних стін, що примикають до об‘єкта будівництва по вул. Паньківській, 20/82 в Голосіївському районі м. Києва

Роботи виконувались фахівцями відділу інструментального контролю будівельно-монтажних робіт під керівництвом завідувача відділу Крошки Юлії Володимирівни.

Інженерно-геодезичний моніторинг за осіданнями та відхилень від вертикалі будівель та споруд, що примикають до будівельного майданчику по вул. Паньківській, 20/82 виконуються з метою виявлення вертикальних переміщень основ, відхилень від вертикалі будівель та споруд, моніторингу їх розвитку в часі та своєчасного вжиття заходів, щодо недопущення руйнування будівлі та її елементів. Моніторингу підлягають: житловий будинок по вул. Паньківська, 20 та прибудова до нього, будівля дитячого садка по вул. Жилянська, 84 та прилеглі підпірні стіни, що примикають до об‘єкта будівництва по вул. Паньківській, 20/82 в Голосіївському районі м. Києва.

Спостереження за осіданням будівлі виконувались в такій послідовності:

  • розробка програми спостережень;
  • вибір місць встановлення марок та приладу;
  • установка деформаційних марок на будівлі;
  • інструментальні виміри величин вертикальних переміщень з періодичністю, яка встановлена календарним планом;
  • обробка і аналіз результатів спостережень.

В процесі роботи фахівцями ДП “НДІБВ” була розроблена методика вимірювань осідань та відхилень від вертикалі з вибором місць встановлення геодезичних приладів, якої дотримувались протягом всіх циклів спостережень для зменшення кількості похибок, виконаний аналіз отриманих даних з висновками та рекомендаціями.

В результаті роботи були виконані 4 цикли спостережень за осіданнями та відхиленнями від вертикалі будівель та споруд, що примикають до будівництва об’єкту по вул. Паньківській, 20/82 в Голосіївському районі м. Києва, зафіксовані наступні значення осідань та відхилень  від вертикалі навколишніх будівель та запропоновано на деяких марках виконати заходи щодо запобігання аварійних ситуацій.

Наші послуги

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"