Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва імені В.С. Балицького"

Відбувся семінар для спеціалістів будівельної і житлово-комунальної галузі “Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій” (15-16 березня 2017 року, м. Київ)

Перелік основних питань, які були розглянуті на семінарі:

1.    Закон України  від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності». Зміни в проектуванні та експертизі.

2.    Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об’єктів будівництва, згідно Закону України  від 17.01.2017 № 1817-VIII.

3.    Проведення експертизи проектної документації на будівництво. ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 та виконання вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво». Досвід роботи.

4.    Визначення та обґрунтування вартості проектних та пошукових робіт. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Практичні аспекти.

5.    Науково-технічний супровід, авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єктів архітектури. Регламентуючі документи. Нормативи витрат труда для визначення вартості науково-дослідних робіт у будівництві.

6.    Особливості розробки проектної документації та ефективні конструктивні рішеня при реалізації проектів енерго- термомодернізації. Новий ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» та ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 «Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків».

7.    Нові ДСТУ-Н настанови щодо інженерного захисту територій та щодо проектування будівель і споруд на складних територіях та слабких грунтах. ДСТУ Б В.3.1-2:2016 «Ремонт і підсилення несучих і огороджувальних будівельних конструкцій та основ будівель і споруд».

8.    Об’єкти-аналоги в нормативних документах з проектування. Використання об’єктів-аналогів при визначенні класів наслідків (відповідальності), термінів будівництва, вартості робіт.

9.    Передові технології виконання проектних робіт. BIM-технології та цифрове будівництво.

Організатори семінару:      МЦ «Будівництво – сучасні технології»

                                                  Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (НДІБВ)

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"