Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Крошка Юлія Володимирівна, завідувач відділу інструментального контролю будівельно-монтажних робіт

Народилась у 1978 році у м. Києві. У 2000 році закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБіА) за спеціальністю «інженерна геодезія».

Розпочала свій трудовий шлях після закінчення Київського національного університету будівництва та архітектури з 2000 року в Науково-дослідному інституті геодезії і картографії Головного управління геодезії, картографії та кадастру України інженером-геодезистом. З 2002 по 2005 рік працювала в ТОВ «Квіза-Трейд». В 2005 році прийнята на роботу в Орендне підприємство Науково-дослідного інституту будівельного виробництва на посаду інженера-геодезиста 1 кат. З 2006 року переведена по посаду завідувача сектору досліджень, розробки і впровадження інженерно-геодезичних методів контролю у будівництві. З 2012 року переведена на посаду завідувача відділом інструментального контролю будівельно-монтажних робіт Державного підприємства Науково-дослідного інституту будівельного виробництва.

Нагороджена Почесною Грамотою Кабінета Міністрів України, грамотою Солом‘янської районної державної адміністрації за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності та неодноразово заохочувалась керівництвом  ОП НДІБВ: за вагомий внесок у розвиток інституту та за висококваліфіковану роботу.

Сфера наукових інтересів – інструментальний контроль та геодезичне забезпечення будівельно-монтажних робіт, геодезичний та інструментальний моніторинг технічного стану будівель та споруд.

Основні публікації

  1. Григоровський П.Є., Дейнека Ю.В., Косолап Л.О. Деякі особливості вибору методів виконання геодезичного забезпечення при будівництві НСК ”Олімпійський”. // Нові технології у будівництві. К.: НДІБВ, 2010. – Вип. 19. С. 9-15.
  2. Григоровський П.Є., Дейнека Ю.В., Косолап Л.О. Досвід проведення геодезичного моніторингу при реконструкції НСК ”Олімпійський». // Нові технології у будівництві. К.: НДІБВ, 2010. – Вип. 19. С. 15-21.
  3. Григоровський П.Є., Дейнека Ю.В., Косолап Л.О. Склад бази знань для інформаційно-експертної системи вибору засобів виконання геодезичних робіт. // Нові технології у будівництві. К.: НДІБВ, 2011. – Вип. 21. С. 48-54.
  4. Григоровський П.Є., Дейнека Ю.В., Косолап Л.О. Особливості ДБН В.1.3-2:2010 «Геодезичні роботи у будівництві». // Нові технології у будівництві. К.: НДІБВ, 2010. – Вип. 21. С. 60-63.
  5. Григоровський П.Є., Дейнека Ю.В., Косолап Л.О. Нормативна база геодезичного забезпечення будівельних робіт в Україні. // Нові технології в будівництві. К.: НДІБВ, 2011. – Вип. 22. с. 12-20.
  6. Григоровський П.Є., Дейнека Ю.В., Дорошенко Д.М. Розробка програми геодезичного моніторингу. // Нові технології в будівництві. К.: НДІБВ, 2011. – Вип. 22. с. 20-27.
  7. Григоровський П.Є., Дейнека Ю.В. Узагальнення досвіду проведення геодезичного моніторингу при реконструкції НСК «Олімпійський». // Нові технології в будівництві. К.: НДІБВ, 2011. – Вип. 22. с. 32-37.
  8. Григоровський П.Є., Дейнека Ю.В., Косолап Л.О. Застосування інформаційно-експертної системи для вибору засобів виконання геодезичних робіт. // Нові технології в будівництві. К.: НДІБВ, 2011. – Вип. 22. с. 61-65.
  9. Григоровський П.Є., Дейнека Ю.В., Терещенко Л.В. Досвід визначення кошторисної вартості геодезичних робіт. // Нові технології в будівництві. К.: НДІБВ, 2011. – Вип. 22. с. 90-93.

 

Основні послуги

Інструментальний контроль та геодезичне забезпечення будівельно-монтажних робіт, геодезичний та інструментальний моніторинг технічного стану будівель та споруд.

Виконані роботи:

За роки своєї роботи у Науково-дослідному інституті будівельного виробництва Крошка Ю. В. внесла вагомий внесок у геодезичне та інструментальне забезпечення будівельно-монтажних робіт на експериментальних та складних об‘єктах висотного будівництва м. Києва: пр-т П. Григоренка, 7-а; вул. Дніпровська набережна 10-А; вул. Дніпровська набережна 10-Б; 6-ть 34-х поверхових будинків другого ж/м Троєщина; Осокорки, 9А мкр-н (вул. П.Григоренка); комплекс «Артеміда»; Гончара, 17-23.

Під керівництвом Крошки Ю.В. розроблено методики та виконані роботи з геодезичного моніторингу та контролю під час виконання будівельних робіт:  прилеглої забудови в історичній зоні м. Києва, підкранових колій Іллічівського морського торгівельного порту та Черкаської ТЕЦ, головних корпусів РК “Біличі”, РК “Відрадний” та головного корпусу та димової труби РК “Виноградар” філіалу “Теплові мережі Київенерго”, при заміні робочих воріт Канівського, Каховського, Кременчуцького судноплавних шлюзів.

За період будівництва нових та реконструкції існуючих будівель та споруд НСК «Олімпійський» з жовтня 2008 по вересень 2011 року Крошка Ю.В. керувала геодезичною групою у складі 15 чоловік, що виконувала та виконує роботи з наукового супровіду будівництва конструкцій НСК”Олімпійський” з використанням інструментальних методів, нових методик та технологічних карт з дослідження точності геометричних параметрів: VIP-зони, зони обслуговування вболівальників, “холодної” зони, італійського дворика, зони преси, зони автобусів, зони кухні, спортивної арени, футбольного поля, легкоатлетичних доріжок та секторів, підземного паркінгу, при влаштуванні  верхнього та нижнього ярусів трибун, під час влаштування навісу над трибунами стадіону, об’їзної дороги та естакади, інженерних мереж.

Під керівництвом Крошки Ю.В. виконано геодезичний та інструментальний моніторинг конструкцій верхнього ярусу трибун з урахуванням впливу будівельно-монтажних робіт, будівель ТОВ “Лота”, 13-поверхової будівлі спорткомплексу та підпірних стін зсувонебезпечних схилів, інструментальні геодезичні вимірювання стабільності положення пунктів вихідної планово-висотної мережі НСК “Олімпійський” з розробкою конструктивних рішень щодо влаштування нових глибинних реперів, розроблено проект геодезичного моніторингу на період експлуатації НСК “Олімпійський”.

Крошка Ю.В. розробник нормативних документів: ДБН В.1.3-2:2010 “Геодезичні роботи у будівництві”, ДСТУ-Н Б В.1.3-1:2009 “Виконання вимірювань, розрахунок та контроль точності геометричних параметрів. Настанова”, ДСТУ Б А.2.4-37:2008 “Позначення характеристик точності”. Має дв‘ять опублікованих наукових праць в журналах “Нові технології в будівництві” та “Будівельне виробництво “, що входять до переліку наукових фахових видань ВАК України.

 

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"