Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Пресіч Олена Мартинівна, зав. сектора спеціальних досліджень та якості в будівництві

Народилася у 1945 році у м. Київ. У 1969 році закінчила Київський будівельний інститут.

Свою трудову діяльність розпочала у 1963 році лаборантом будівельної лабораторії Головкиївміськбуду з одночасним навчанням у Київському інженерно-будівельному інституті (вечірня форма навчання).

З 1965 по 1968 роки – копіювальниця, інженер житлово-комунального відділу заводу ім. Артема, де на практиці познала вплив якості зведення будівель і споруд на їх експлуатаційні та споживчі властивості.

З лютого 1968 року Пресіч Олена Мартинівна працює в секторі якості будівництва Науково-дослідного інституту будівельного виробництва.

1968-1985 роки – роки плідної успішної результативної наукової праці на чолі завідувача сектором – Покрасса Леоніда Йосиповича.

Разом з колективом однодумців вперше на Україні вирішувалися питання управління якістю будівельної продукції на всіх етапах її створення: інженерні вишукування-проектування-виробництво будівельних матеріалів, виробів і конструкцій – зведення будівель і споруд. В результаті цієї співпраці підготовлені чисельні нормативно-методичні матеріали з питань системного управління якістю, розробки технологічних карт і карт трудових процесів у будівництві, забезпечення якості конкретних конструктивних елементів будівель і споруд.

НДІБВ багато років був головним інститутом Госсроя СССР з питань забезпечення якості будівництва в країні.

Сектор якості будівництва за участі Пресіч О.М. і сьогодні не втрачає ефективність своєї праці щодо забезпечення якості та створення державних нормативних документів у будівництві країни.

Пресіч Олена Мартинівна співавтор більш ніж 100 наукових праць, 47 з яких надруковані та впроваджені на підприємствах будівельної галузі.

За успіхи в роботі та багаторічну працю Пресіч О.М. неодноразово нагороджена адміністрацією інституту.

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"