Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Чуканова Наталія Петрівна, зав. відділу комплексної діагностики та проектування будівель і споруд

    Народилася 6 липня 1977 року в  м. Києві. Закінчила  Київський державний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Міське будівництво та господарство», з 2007 року працює в ДП «НДІБВ». 14.05.2007 р. – т.в.о. зав. сектору випробування будівельних матеріалів і конструкцій;

25.07.2007 р.  – рішенням Ученої ради інституту обрана на посаду зав. сектору;

19.05.2009 р. – пройшла атестацію – відповідає займаній посаді – зав. сектору;

16.10.2012 р. – зав. відділу обстеження комплексної діагностики та експериментального проектування будівель і споруд;

05.05. 2015 р. – переведена до відділу комплексної діагностики та проектування будівель і споруд на посаду зав. відділу.

    Основні послуги фахівця: обстеження технічного стану будівель і споруд; визначення впливу нового будівництва на існуючу забудову; оцінка несучої здатності конструкцій будинку; оцінка можливості надбудови та перепланування; визначення причин виникнення пошкоджень будівлі; розробка проектів організації будівництва та виконання робіт; розробка проектних рекомендацій та проектів по підсиленню або частковій заміні і захисту (підвищення довговічності) будівельних конструкцій; проведення технічного обстеження будівель та інженерних споруд; розрахунок несучої здатності конструкцій та споруд; розробка проектів організації будівництва та проектів виконання робіт; розробка проектів на капітальний ремонт.

Послуги фахівця

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"