Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

18 лютого 2020 року відбулася Друга міжнародна науково-технічна конференція: «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»

18 лютого 2020 року відбулася Друга міжнародна науково-технічна конференція: «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності», організатором якої стали Конфедерація будівельників України, ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» та ТОВ «Центр гідроізоляції і покрівлі».

Важливість тематики конференції підтверджується зацікавленістю в розглянутих на конференції питаннях заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олени Шуляк.

На фото: справа наліво  О. Шуляк, П. Григоровський, В. Хижняк

 

У вітальному слові директор ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» Владислава Хижняк наголосила, що гідроізоляція є один з найважливіших будівельних елементів, що вимагає до себе особливого ставлення. Адже від якості використаних гідроізоляційних матеріалів, обраної технології та якості її реалізації в значній мірі залежить забезпечення надійності та експлуатаційної придатності будівель і споруд.

Президент Конфедерації будівельників України  Лев Парцхаладзе підкреслив, що аналіз світового досвіду проектування і влаштування гідроізоляцій, збільшення обсягів зведення підземних споруд значного заглиблення показали необхідність зміни існуючих принципів проектування гідроізоляції, розробки нових та внесення змін до чинних державних будівельних норм та стандартів. У зв’язку з цим, доцільно розроблення ДБН на гідроізоляцію.

 

Керівник Директорату технічного регулювання у будівництві Міністерства розвитку громад та територій України Олена Воскобійник відзначила актуальність питань використання сучасних гідроізоляційних матеріалів та технологій виконання будівельних робіт, а також  необхідність вдосконалення нормативної бази на основі параметричного методу нормування в будівництві.

Заступник директора ДП «ДерждорНДІ» Володимир Каськів та заступник директора ТОВ «Центр гідроізоляції і покрівлі» Сергій Єланцев звернулися з пропозицією щодо об’єднання зусиль науковців, проектувальників, виробників будівельних матеріалів, будівельників, громадських організацій у вирішенні питань підвищення якості та зменшення вартості створення та утримання об’єктів будівництва.

В конференції взяли участь понад 50 представників державних, наукових, проектних, будівельних та громадських організацій будівельного профілю.

На конференції заслухано близько 20 доповідей та повідомлень, в  яких розглянуто питання обстеження, аналізу причин протікань, методів підсилення гідроізоляції, аналізу та оптимального вибору матеріалів, технологічних рішень, економічного обґрунтування вибору матеріалів, контролю якості та техніки безпеки під час виконання гідроізоляційних робіт.

З цікавістю прийнято інформацію представників провідних міжнародних компаній MINOVA, CarboTech (Німеччина), MINOVA Екосhеm (Польща), МINOVA MAI Gmbh (Австрія), ВРА Gmbh (Німеччина), «Morath GmbH» (Німеччина), SCHOMBURG (Німеччина), які поділились своїм досвідом із застосування власних напрацювань у даній сфері.

Провідними фахівцями вітчизняних організацій  ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва», ТОВ «Центр гідроізоляції і покрівлі», ТОВ «БЕТОНПОЛОТНО», ТОВ «Пенетрон-Київ», «TM MAPEI»  висвітлено сучасний досвід практичного використання нових технологій виконання робіт із захисту, відновлення, реконструкції та підсилення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності в складних умовах експлуатації.

Сформовані за підсумками конференції пропозиції будуть передані до зацікавлених центральних органів виконавчої влади, а матеріали обговорення увійдуть до науково-практичного збірника ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».

Скачати пргораму

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"