Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Сектор підземних та природоохоронних споруд

    Сектор створено у 1960 році в складі відділу гідротехнічного та спеціального будівництва.

    Підрозділ створено для вирішення різноманітних завдань підземного будівництва, у тому числі улаштування природоохоронних споруд.

    Однією з головних задач підрозділу є розроблення новітніх технологій підземного будівництва та вдосконалення існуючих. Не менш важливою є робота сектору із забезпечення якості улаштування конструкцій підземних та заглиблених споруд, що влаштовуються для збереження довкілля та для освоєння підземного простору.

    Для вирішення завдань будівельного виробництва сектор тісно співпрацює з провідними будівельними організаціями країни, такими як ТОВ “Основа-Солсиф”, ТОВ “Київміськбуд”, ТОВ “Укрбуд”, ТОВ “Метробуд” тощо. Співпраця з провідними будівельниками, які є безпосередніми виконавцями робіт, дозволяє працівникам сектору бути обізнаними із передовими технологіями, що використовуються у сучасному будівництві.

    Для здобуття знань про новітні технології та матеріали, що використовуються у будівництві, працівники сектору також регулярно відвідують будівельні виставки, беруть участь у наукових конференціях та семінарах.

    Серед найвагоміших напрацювань сектору є співучасть у розробленні та вдосконаленні технології улаштування підземних конструкцій методом “стіна в ґрунті”, біля витоків якої були співробітники сектору Чернухін О.М. та Галінський О.М.

    Колишнім працівником сектору, а нині директором інституту, Галінським О.М. у співпраці з Чернухіним О.М. розроблена новітня технологія створення протифільтраційного екрану під існуючими спорудами з використанням технології горизонтально-направленого буріння, що дозволяє забезпечити необхідний захист ґрунтових вод від потрапляння до них небезпечних речовин з існуючих захоронень токсичних та інших відходів.

Послуги сектора

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"