Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Сектор експериментального проектування

      Сектор створений в 2004 році і за цей час став провідним підрозділом в галузі інженерного проектування та обстеження технічного стану будівель та споруд (цивільних, виробничих, та технічних). За роки існування спеціалісти сектору розробили проекти і провели експертизу більше 500 об’єктів.

       Нашими постійними клієнтами є КП « Спецжитлофонд », КП « Житлобудінвест » та інші.

В складі сектору працюють:

 1. Зав сектору – Бородиня В.В.
 2. Зав. групою, к.т.н.- Терентьев О.О.
 3. Інженер будівельник 1 кат. – Патковська О.І.
 4. Інженер-конструктор 2 кат. – Островський В.О.
 5. Молод. наук. співроб. – Пархоменко О.О.
 6. Консультант, д.т.н. проф. Міхайленко В.М

Основні послуги сектору:

Інженерно-будівельне проектування у частині:

– забезпечення механічного опору та стійкості;

– дотримання вимог пожежної безпеки;

– забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природного середовища;

– забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму;

– забезпечення економії енергії;

– виконання інженерних вишукувань;

– технології будівельного виробництва;

– кошторисної документації.

Перелік виконаних робіт:

 1. Ремонт з переплануванням та влаштуванням мансардних приміщень в межах горища, будинку №41 по вул. Толстого, у Голосіївському районі м. Києва. (стадія “Робочій Проект” –РП) – замовник КП «Спецжитлофонд» 2007 р.
 1. Ремонт з переплануванням у жилому будинку №47 по вул. Червоноармійській, у Печерському районі м. Києва. (стадія “Робочій Проект” –РП) – замовник КП «Спецжитлофонд» 2008 р.
 1. Розробка проектно-кошторисної документації в дві стадії (стадія “Проект” – П та “Робоча документація” – Р) капітального ремонту житлового будинку під офісний центр по вул. Воровського, 34 літера «В» в Шевченківському районі м. Києва- замовник КП «Спецжитлофонд» 2009  р.
 2. Розробити проект завершення будівництва об’єкту незавершеного будівництва – автобусного парку та будівництва виробничої бази обслуговування та керування автотранспортом і системами супутникового зв’язку на вул. Електротехнічній, 47 у Деснянському районі м. Києва, (стадія – проект «П»)
 1. Ремонт з переплануванням квартир будинку на бульварі Кольцова, 24-а у Святошинському районі м. Києва, (стадія “Робочій Проект” –РП) – замовник КП «Спецжитлофонд» 2010 р.
 1. Ремонт та перепланування будинку у провулку Керамічному,7 у тому числі ремонт його фасаду та покрівлі у Голосіївському р-ні м. Києва. (стадія “Робочій Проект” –РП) – замовник КП «Спецжитлофонд» 2011 р.
 1. Розрахунок впливу нового будівництва на оточуючу забудову (будинки №70, №74, №74-а) за адресою вул. 40-річчя Жовтня у Голосіївському районі в м. Києві. – замовник КП «Спецжитлофонд» 2013 р.
 1. Науково-технічний супровід на об’єкті будівництва «Будівництво житлового будинку по вул. Теремківській, 3 у Голосіївському районі м. Києва- замовник КП «Спецжитлофонд» 2015 -2016 р.

Об`єкти та роботи сектора

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"