Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Хайлак Андрій Михайлович, зав. сектору досліджень, розробки та впровадження інженерно-геодезичних методів контролю в будівництві

Зав. Сектором досліджень, розробки та впровадження інженерно-геодезичних методів контролю в будівництві, аспірант КНУБіА.

Народився у 1979 році в м. Київ. У 1998 році закінчив Київський топографічний технікум – спеціальність “Прикладна геодезія”, у 2003 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури – спеціальність ”Геодезія”.

Має значний досвід при виконанні інженерно-геодезичних робіт у будівництві, високоточних вимірюваннях та врівноваження геодезичних мереж, роботах  при спостереженнях за деформаціями будівель та споруд (моніторинг), вишукуваннях лінійних та площадних об’єктів, топографо-геодезичних роботах для складання топографічних карт та планів масштабів 1:100 – 1:1000, робіт із створення планово-висотної опорної геодезичної мережі за допомогою GPS-обладнання.

 З 2003 по 2007 рік працював у Науково-дослідному комплексі Київського Національного університету будівництва і архітектури на посаді фахівець 1 кат., молодший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії інженерної геодезії.

2003-2004 Реконструкція будинку з химерами – інженерно-геодезичні роботи із спостережень за деформаціями (моніторинг)

2005 – інженерно-геодезичні роботи при будівництві київського академічного театру ляльок

З 2007 по 2012 рік працював у ТОВ «ИТ-ТРАНЗИТ» на посадах провідний геодезист, начальник топографо-геодезичної партії, начальник топографо-геодезичного відділу. При цьому брав участь в реалізації таких проектів:

2007

Високоточна виконавча зйомка компресорних станцій для трьохмірного моделювання

Виконавча зйомка для цілей паспортизації магістральних газопроводів

Топографо-геодезичні вишукування з реалізації проекту реконструкції на нафтохімічному заводі

2008

Виконавча зйомка для цілей паспортизації магістральних газопроводів

Високоточна виконавча зйомка компресорних станцій для трьохмірного моделювання

2009

Топографо-геодезична зйомка об’єктів технологічного зв’язку

2010

Топографо-геодезична зйомка об’єктів технологічного зв’язку

Високоточна виконавча зйомка компресорних станцій для трьохмірного моделювання КС-02 «Шебелинка» ДК «Укртрансгаз»

2011

Топографо-геодезичні роботи з виконавчого знімання території етиленопроводу та пропилено проводу.

Високоточне виконавче топографо-геодезичне знімання компресорної станції КС «Богородчани», УМГ «Прикарпаттрансгаз» ДК «Укртрансгаз» для цілей трьохмірного моделювання станційного технологічного обладнання

Виконання топографо-геодезичних робіт з просторового опису промислових трубопроводів, свердловин та інженерних комунікацій ПСГ АО «Latvijas Gaze»  (Латвия)

2012

Виконання комплексу інженерно-геодезичних вишукувань газопроводу

В інституті працює з 2012 року на посаді зав. сектора.

В 2012 році вступив до аспірантури КНУБіА для здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук.

У 2013 році отримав кваліфікаційний сертифікат інженера-геодезиста.

За час роботи в ДП “НДІБВ” брав участь у виконанні багатьох робіт, у тому числі:

  1. Виконання топографо-геодезичних робіт, розроблення пропозицій щодо розміщення об’єктів будівництва на земельній ділянці 23 га за адресою: c. Гореничі, вул. Столична,1, Києво – Святошинського району, Київської області.
  2. 2. Визначення геометричних параметрів  конструкцій  споруди  блоку  А  інженерно-геодезичними методами Київського драматичного театру на Подолі.
  3. Проведення ревізії датчиків спостережень за кренами, встановлених на об’єкті ДП «НСК “Олімпійський” для визначення їх працездатності.
  4. Виконання топографо-геодезичних робіт на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської, Радісної та Провідницької у Солом’янському районі м.Києва для розроблення проекту протизсувних заходів.

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"