Замовити зворотній дзвінок




ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Басанський Владислав Олександрович, зав. сектору спеціальних споруд

    Народився 17 липня 1980 року у м. Києві.  У 2003 році закінчив Національний технічний університет України «КПІ».  З 2003 р. працює в Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (НДІБВ) (З 2003 р. по 2006 р. – інженер,З 2006 р. по 2008 р. – мол. наук. співробітник,З 2008 р. по 2010 р. – наук. співробітник,З 2010 р. по 2013р. – ст. наук. співробітник;З 2013 р. по теперішній час – в.о. зав. сектору).Загальний трудовий стаж – 12 років

     За час роботи у НДІБВ на посадах наукового співробітника, старшого наукового співробітника та в.о. зав. сектора займався проведенням наукових досліджень з визначення технічного стану будівель і споруд та розробкою науково-технічних рішень по їх підсиленню,  дослідженням стійкості схилів та проектуванням підпірних стін; вирішенням науково-технічних питань у галузі підземного будівництва, який дає можливість використати підземний простір сучасних міст.

        Приймав участь в розробці  науково-технічних рішень  комплексу  «Мистецький Арсенал» та станцій  метрополітену “Голосіївська» та «Васильківська»  в  м. Києві,  роботи з проектування та науково-технічного супроводу будівель підземних споруд та підпірних стін  при реконструкції НСК «Олімпійський».

Басанський В.О. володіє сучасними методами розрахунків будівельних конструкцій з використанням програмних комплексів «Plaxis», «Plaxis 3D», «SCADoffice».

        Має публікації в науково-технічних виданнях, лауреат премії ім. М.С. Будникова.

Послуги фахівця

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"